کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

ساماندهی پرنده فروشی‌های خیابان تهران در بوستان «طبیعت»

پایگاه خبری کرج امروز , 6 بهمن 1399 ساعت 9:58

حزب الله:رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج از جمع‌آوری پرنده فروشی‌های خیابان «تهران» خبر داد.


به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،احمد خیری  با اشاره به دستور مقام قضایی مبنی بر جمع‌آوری واحدهای صنفی پرنده فروشی خیابان «تهران»، اظهار کرد: برای تحقق این مهم جلسه‌ای با حضور نمایندگان نیروی انتظامی، اداره حفاظت محیط‌زیست، اتاق اصناف و مدیران شهرداری کرج به میزبانی این سازمان برگزار شد.
وی با تأکید بر اینکه مشاغل ناسازگار آن دسته از مشاغلی محسوب می‌شوند که در کالبد اجتماعی شهر نابسامانی ایجاد می‌کنند و به‌سلامت جسم، روح و روان شهروندان آسیب می‌رسانند، گفت: به همین منظور ساماندهی مشاغل ناسازگار با محیط شهر از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری است.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت ساماندهی مشاغل در شهرک‌های صنفی، گفت: با توجه به اهمیت پیشگیری از بروز بیماری‌های مشترک حیوان و انسان، انتقال پرنده فروشی‌ها در دستور کار قرار گرفت.
خیری با اشاره به حمایت اعضای شورای شهر و بررسی و مطالعات اجرایی و همچنین مذاکرات صورت گرفته با کارشناسان بهداشت و دامپزشکی پرنده فروشان سطح شهر شناسایی‌شده‌اند، گفت: برای ساماندهی آن‌ها فضای مناسبی در بوستان «طبیعت» در نظر گرفته‌شده که به‌زودی در محل جدید مستقر خواهند شد.
وی دلیل عدم انتقال واحدهای صنفی مذکور تا به کنون را صرفاً مشکلات فرا سازمانی برشمرد و گفت: با همیاری و همکاری متولیان امر در آینده‌ای نزدیک شاهد جمع‌آوری این واحدهای صنفی از سطح شهر و ساماندهی آنان در بوستان طبیعت خواهیم بود.


کد مطلب: 245904

آدرس مطلب :
https://www.hezbollahnews.com/news/245904/ساماندهی-پرنده-فروشی-های-خیابان-تهران-بوستان-طبیعت

حزب الله نیوز
  https://www.hezbollahnews.com