تاریخ انتشارسه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج از ایجاد ساخت شهربازی در پارک نبوت در آینده‌ای نه‌چندان دور خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۴۵۵۰۳
آرزوی ۲۰ ساله محقق شد/ پارک نبوت کرج صاحب شهربازی می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج از ایجاد ساخت شهربازی در پارک نبوت در آینده‌ای نه‌چندان دور خبر داد.
آرش ارشد در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز، اظهار کرد: زمین پارک نبوت از سال ۱۳۷۹ تحویل شهرداری کرج شده بود و تفاهم‌نامه‌ای برای احداث شهربازی در این پارک به امضاء شهرداری کر و سازمان مسکن و شهرسازی رسیده بود.
وی ادامه داد: در سومین دوره شورای اسلامی شهر نیز این موضوع به‌عنوان لایحه مطرح‌شده و به تصویب رسید که بعد از ۲۰ سال فراز و نشیب و واگذاری آن به سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج در حال حاضر به نتیجه رسید.
رئیس سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری کرج افزود: این سازمان توانست ظرف مدت کوتاهی فرآیند قانونی جذب سرمایه‌گذار را انجام دهد.
ارشد در توضیح آخرین وضعیت این مهم گفت: بعد از انتخاب سرمایه‌گذار بخش خصوصی و تحویل زمین در پی آنیم تا شهربازی مجهز و در خور شان همشهریان عزیز را به‌زودی در مکان پارک نبوت افتتاح کنیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین