تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
plusresetminus
حزب الله:مارک سلبی مرد شماره ۴ اسنوکر جهان می‌گوید به دلیل شیوع کرونا افسردگی گرفته و از مردم می‌خواهد در صورت افسردگی به پزشکان متخصص رجوع کنند.
۰
کد مطلب : ۲۴۵۱۶۸
افسردگی مرد شماره ۴ اسنوکر جهان به دلیل شیوع کرونا و قرنطینه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مارک سلبی، نفر چهارم رنکینگ جهان در جدیدترین مصاحبه خود به‌صراحت درباره مشکلات بهداشت روان خود صحبت کرده است. 
مارک سلبی در مورد درگیری شخصی خود با افسردگی صحبت کرده و افرادی را که دچار مشکلات روحی هستند به حمایت از متخصصان  تشویق می‌کند.
این اسنوکر باز  شب گذشته در مسابقات مسترز ۲۰۲۱  بانتیجه ۶ بر ۳  از استیون مگوایر شکست خورد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
سلبی ۳۷ ساله به دلیل قرنطینه و شیوع کرونا از مبارزه خود با افسردگی صحبت می‌کند و می‌گوید که  فعال نگه داشتن ذهن در حین قرنطینه عمومی به دلیل کویید ۱۹ دشوار است و  از همه مردم در خواست دارد در صورت نیاز و افسردگی از پزشک کمک بخواهند.
نفر چهار اسنوکر جهان گفت: در قرنطینه بودن بسیار سخت است. وقتی مردم دچار افسردگی می‌شوند، بسیار سخت است چرا که در چنین شرایطی آن‌ها در خانه خود حبس شده‌اند و وقت زیادی برای فکر کردن در مورد موضوعات دیگر دارند.
او افزود: من هم افسرده شده‌ام  و حتی اکنون در حال مصرف دارو هستم. بعد از اطلاع از افسردگی به دیدن افراد متخصص رفتم و آن‌ها به من گفتند کارهایی را انجام بده که از آن‌ها لذت می‌بری و سعی کن ذهن خود را فعال نگه داری. اما این واقعیت وجود دارد که وقتی در قرنطینه هستید این کار دشوار است زیرا نمی‌توانید به دلیل قرنطینه کارهایی که از از آن‌ها لذت می‌برید را انجام دهید.
او گفت: تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که با افراد حرفه‌ای و متخصص صحبت کنید. با خانواده خود صحبت کنید و از آن‌ها کمک بخواهید.
 
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین