تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱
plusresetminus
حزب الله:رئیس پلیس پایتخت گفت: افزایش جرائم خرد نسبت به سال گذشته تنها ۲ درصد است و این در حالی است که کشفیات پلیس در این زمینه با رشد ۸ درصدی نسبت به میزان مشابه سال قبل همراه بوده است.
۰
کد مطلب : ۲۴۵۰۰۰
افزایش ۲ درصدی جرایم خرد/ باید برای شبهای تهران و امنیت آن فکری بکنیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در حاشیه دومین طرح صاعقه که صبح امروز (سه‌شنبه) در پلیس پیشگیری تهران بزرگ برگزار شد، با بیان اینکه مجرمین، اراذل و اوباش و خلافکاران در اقدام مجرمانه خود  از سلاح سرد و شبه سلاح استفاده می‌کنند، اظهار کرد: بر اساس قانون در برخورد با استفاده کنندگان سلاح سرد دومین مرحله طرح صاعقه برگزار شد و با مجرمینی که از سلاح سرد استفاده می‌کنند برخود شد.
وی با بیان اینکه ۳۶۸ نفر از سارقین و زورگیران که در حین اقدام مجرمانه خود از سلاح سرد استفاده کرده بودند دستگیر شدند، گفت: در این طرح ۱۴۵ نفر از اراذل و اوباش و ۱۴۹ نفر که توزیع کننده سلاح بودند دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: افزایش جرائم خرد  نسبت به سال گذشته تنها ۲ درصد است و این در حالی است که کشفیات پلیس در این زمینه با رشد ۸ درصدی نسبت به میزان مشابه سال قبل همراه بوده است.
رحیمی گفت: طرح امنیت شبانه تهران از ۳ شب پیش شروع شده است و گشتهای مقطعی در بزرگراهها و جاده‌ها امنیت شهروندان را تامین می‌کنند.
وی تصریح کرد: باید برای شبهای تهران و امنیت آن فکری بکنیم و پلیس در حال اجرای طرح ویژه به این منظور است.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین