تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
plusresetminus
حزب الله: مهاجم ایرانی آ.ا.ک آتن از گلزنی و به پیروزی رساندن تیمش ابراز خوشحالی کرد.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۹۸۶
کریم انصاری فرد: بعضی وقت ها راحت ترین موقعیت‌ها گل نمی‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، در ادامه دیدارهای هفته جاری لیگ یونان چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازیها آ.ا.ک آتن یونان توانست با یک گل لامیا را از پیش رو بردارد.
کریم انصاری فرد مهاجم ایرانی که تنها گل تیمش را به ثمر رساند بعد از این دیدار گفت: همه ما از پیروزی خوشحالیم. ما می خواستیم برنده شویم. خوشحالم که گل زدم و بازی کردم. درست است که قبل از بازی گفتم سعی می کنم گل بزنم. شما می توانید راحت ترین گل ها را از دست بدهید و توپ های سخت را گل کنید. این فوتبال است. من پشت دروازه بودم که به توپ رسیدم و  سعی کردم آن را به گل تبدیل کنم. فکر می کنم همه ما خوشحالیم که یک گل زدیم و برنده شدیم. در مسابقات قبلی ما گلهای زیادی دریافت کردیم. 
او درباره بازی بعد  با آریس گفت: مهمترین بازی همیشه بازی بعدی است. ما به هر طریقی برای پیروزی در این دیدار به میدان خواهیم رفت.
انصاری فرد درباره شرایط  ویروس کرونا نیز گفت: این فقط مربوط به فوتبال نیست، بلکه همه تحت تأثیر اوضاع قرار گرفته اند. مردم باید مراقب باشند، همانطور که کارشناسان می گویند. وقتی بازیکنی کرونا را پشت سر می گذارد، عملکرد او هنگام بازگشت خوب نخواهد بود. این ما را نگران می کند. ما باید پروتکل را رعایت کنیم تا از همه محافظت کنیم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین