تاریخ انتشارسه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج گفت: طرح ساماندهی و حذف زوائد بصری در سطح مناطق دهگانه اجرایی شد.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۹۴۷
طرح ساماندهی و حذف زوائد بصری در مناطق دهگانه اجرایی شد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پوراظهار کرد: عملیات اجرایی این طرح شامل جمع‌آوری تابلوهای مستهلک و خطرساز در معابر و پیاده‌روها، تابلوهای LED و تابلوهای نما و قاب‌های خالی و زوائد بصری ساختمان‌ها، بنر و پلاکارد و تابلوهای هشتی و پایه چراغ‌ها و غیره است.
وی بابیان اینکه این طرح با همکاری و مشارکت اداره اصناف و امور مناطق اجرایی شده است، افزود: زیباسازی سیمای بصری شهر کرج از طریق پاک‌سازی ناهنجاری‌ها و زوائد بصری، بهره‌گیری از آثار هنری در فضاهای شهری و ایجاد و بهبود کیفیت المان‌ها و مبلمان شهری در دستور کار معاونت زیباسازی قرارگرفته است.
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج با تأکید بر لزوم بهسازی، آراستگی و ایمن‌سازی معابر و محیط‌های شهری، بیان کرد: زوائد بصری علاوه بر نقض حقوق شهروندی، سلامت روان و زیبایی شهر را دچار اختلال می‌کند.
بضاعتی پور با تأکید بر اینکه فراخوان استقبال از نوروز ۱۴۰۰ در بخش‌های مختلف هنر محیطی، دیوارنگاری، مجسمه‌های نوروزی و تخم‌مرغ رنگی منتشرشده است، گفت: با توجه به فرصت باقیمانده تا پایان سال در نظر داریم با تشکیل کمیته‌های مختلف ستاد نوروزی، پروژه‌های مطلوب و مناسبی را برای بهبود سیما و منظر و  ایجاد فضایی جذاب و شاداب در شهر تعریف کنیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین