تاریخ انتشاردوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸
plusresetminus
حزب الله: بعد از شکست سنگین تیم فوتبال آنتورپ با دروازه بانی علیرضا بیرانوند، حملات و انتقادات به این دروازه‌بان ایرانی شدت گرفت.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۸۸۲
حمله به بیرانوند اوج گرفت/ بدترین دروازه‌بان دو فصل اخیر آنتورپ! حمله به بیرانوند اوج گرفت/ بدترین دروازه‌بان دو فصل اخیر آنتورپ!
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، هفته بیستم ژوپیرلیگ بلژیک برای علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ایرانی خوش یمن نبود. بعد از مصدومیت «ژان بوتز» فرانسوی دروازه‌بان اصلی آنتورپ، همانطور که انتظار می‌رفت علیرضا بیرانوند جانشین وی شد و در بازی با تیم میشلن در هفته بیستم درون دروازه قرار گرفت.
با این حال بیرانوند در نیمه دوم این مسابقه و در عرض هشت دقیقه، سه گل دریافت کرد تا شب کابوس واری را پشت سر بگذارد و آنتورپ هم شکست ۳ بر صفر را تجربه کند.
بعد از این مسابقه، حملات و انتقادات به بیرانوند در فضای مجازی شدت گرفت.
«راب ون لیر» مدیر خبر سایت HLN نوشت: «کنجکاو درباره تمام شوالیه‌های فیس‌بوکی که بوتز را در یک نیم فصل قربانی و بیرانوند را صدا کردند. ۱۲ هفته طولانی بدون بوتز در انتظار خواهد بود.»

حساب کاربری «تیم کوربیل» با اشاره به شکست آنتورپ نوشت: «می خواهید با دروازه‌بان سوم بازی بعد را شروع کنید؟ تصور اینکه او هم از بیرانوند بدتر است، سخت است.»

«پیتر» یکی دیگر از هواداران تیم آنتورپ نوشت: «چه شکستی. شرم‌آور است. بیرانوند با اختلاف بدترین دروازه‌بان دو فصل اخیر است.»

حساب کاربری Belgisk fotboll هم در شکست آنتورپ، پیکان انتقادات را به سمت دروازه‌بان ایرانی گرفته است: «باخت آزاردهنده برای آنتورپ که باید دروازه‌بان جدیدی پیدا کند زیرا بیرانوند کافی نیست.»
 
کد خبر 5119132
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین