تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
plusresetminus
حزب الله:مدیرکل هواشناسی استان البرز گفت: شهروندان تا حد امکان از خروج غیر ضروری از منزل خودداری نموده و نیز از انجام فعالیت طولانی یا سنگین خارج از منزل اجتناب ورزند.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۸۰۹
آلودگی هوا تا جمعه در البرز ماندگار است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،آرش بهاروند احمدی  گفت: تحلیل آخرین الگوهای پیش یابی حاکی از جنوبی شدن سوی جریانات و تداوم و تناوب وارونگی دمایی و غلظت آلاینده‌ها در استان البرز است که منجر به ماندگاری هوای آلوده در کلانشهرهای استان خواهد شد به طوری که شاخص کیفی هوا تا صبح جمعه ۲۶ دی ماه در بعضی ساعات در سطح ناسالم برای تمامی گروه‌ها قرار خواهد گرفت.
بهاروند احمدی افزود:  گفتنی است در این مدت روند افزایش محسوس  دما مورد انتظار است.
وی با بیان اینکه مردم از انجام هرگونه فعالیتی که منجر به افزایش آلودگی هوا می‌شود خودداری کنند، گفت: شهروندان تا حد امکان از خروج غیر ضروری از منزل خودداری نموده و نیز از انجام فعالیت طولانی یا سنگین خارج از منزل اجتناب ورزند.
مدیرکل هواشناسی البرز تصریح کرد: افراد آسیب پذیر شامل کودکان، سالمندان و بیماران قلبی و تنفسی از تردد در فضای باز و حضور در سطح شهر خودداری کنند و در منزل استراحت نمایند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ورزشکاران و شهروندان از هرگونه فعالیت فیزیکی و ورزشی از جمله دویدن، پیاده روی و سایر فعالیت‌های ورزشی هوازی، خودداری کنند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین