تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
plusresetminus
حزب الله:مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با تزریق واکسن کرونا به ۷ داوطلب دیگر، مجموع دریافت کنندگان واکسن ایرانی کرونا به ۱۴ نفر می‌رسد.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۷۱۷
تزریق واکسن به ۷ داوطلب دیگر از فردا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حامد حسینی مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار کرد: حال هفت داوطلب تزریق اول مطالعه بالینی واکسن کووایران برکت خوب است و دوز دوم واکسن ایرانی سه شنبه این هفته به سه داوطلب مرحله اول این مطالعه تزریق می‌شود.
او با بیان اینکه تزریق واکسن به داوطلبان در دو مرحله انجام می‌شود به صورتی که واکسن در روز‌های صفر و ۱۴ به داوطلبان تزریق می‌شود، افزود: نتایج تزریق هفت داوطلب اول فاز یک واکسن ایرانی کرونا به کمیته پایش ارسال شده است.
حسینی ادامه داد: این کمیته مجوز داده است که تا پایان این هفته تزریق واکسن به هفت داوطلب دیگر انجام شود.
مدیر مرکز کارآزمایی بالینی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان اینکه در مرحله جدید واکسن به هفت داوطلب در روز‌های یکشنبه و دوشنبه (۲۱ و ۲۲ دی ماه) تزریق می‌شود، تصریح کرد: با تزریق این تعداد مجموع دریافت کنندگان واکسن ایرانی کرونا به ۱۴ نفر می‌رسد.
حسینی گفت: کل دوره تزریق واکسن داوطلبان اولین مطالعه انسانی فاز یک واکسن ایرانی کرونا ۲ ماه به طول می‌انجامد و ۵۶ داوطلب در این مرحله حضور دارند که طی این مدت واکسن به آن‌ها تزریق می‌شود.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین