تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
plusresetminus
حزب الله:امروز آخرین فرصت داوطلبان و علاقه‌مندان به نام‌نویسی در انتخابات فدراسیون فوتبال و انتظار می‌رود چهره‌های سرشناسی به ساختمان این فدراسیون مراجعه کنند.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۶۷۰
"جادوگر" وارد فدراسیون فوتبال شد/ انتظار برای حضور چهره‌های سرشناس در انتخابات
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،امروز (شنبه) ۲۰ دی آخرین روز از مهلت فدراسیون فوتبال برای نام‌نویسی اینترنتی داوطلبان و علاقه‌مندان در انتخابات این فدراسیون است و خیلی از نامزدها همین روز را برای حضور در این فدراسیون و تحویل اصل مدارک در نظر گرفته‌اند.
سرشناس‌ترین چهره علی کریمی، اسطوره فوتبال ایران است که دیروز (جمعه) ثبت نام اینترنتی خود را انجام داد و امروز صبح برای تحویل اصل مدارک در ساختمان این فدراسیون حضور یافته است. البته نواب رییس کریمی اعم از مهدی مهدوی‌کیا، سعید دقیقی و فاطمه علیپور او را همراهی نکرده‌اند.
از دیگر مراجعه کنندگان امروز به این ساختمان پر رفت و آمد، اکبر محمدی، مدیرعامل پیکان و نامزد کرسی نماینده باشگاه‌ها در فدراسیون فوتبال و همینطور شهاب الدین عزیزی خادم، نامزد کرسی ریاست و همینطور نامزد پیشنهادی حیدر بهاروند برای سمت نایب رییس نخست بود.
انتظار می‌رود امروز چهره‌های سرشناس که اخبار و حواشی زیادی در ارتباط با حضور آن‌ها در انتخابات شنیده می‌شد، به این ساختمان مراجعه کنند. نام‌نویسی برای انتخابات تا ساعت ۱۶ ادامه دارد.
اسامی برخی از افراد نامداری که تاکنون ثبت نام قطعی کرده‌اند به این شرح است:
ریاست
شهاب‌الدین عزیزی خادمی - حیدر بهاروند - علی کریمی
نایب‌رییس اول
منصور قنبرزاده - شهاب‌الدین عزیزی خادم - مهدی مهدوی کیا
نایب رییس دوم
حیدر بهاروند - منصور قنبرزاده - سعید دقیقی
نایب رییس سوم (بانوان)
شهره موسوی - شهره موسوی - فاطمه علیپور
نماینده هیات‌ها
خداد افشاریان (کهگیلویه و بویراحمد)، طهمورث حیدری (چهارمحال و بختیاری)، حسین باجیوند (قزوین)، امیرحسین محتشم (بوشهر)
نماینده باشگاه‌ها
محمدرضا ساکت (سپاهان)،‌ محمد جواهری (گل‌گهر)، اکبر محمدی (پیکان)، بهرام رضاییان (پارس جنوبی)، فرهاد حمیداوی (شهرخودرو)
کارشناس
مسعود مرادی، داود رفعتی، علیرضا رحیمی،‌ حمیدرضا مهرعلی، صادق دوردگر، میرشاد ماجدی، احمدرضا براتی، حسن کامرانی‌فر، محسن ترکی، علیرضا کهوری، سعید نحوی، هوشنگ نصیرزاده، توحید سیف برقی، امین نوروزی، حسین شمس، دکتر علیرضا شهاب، غلامرضا جباری، علی علیزاده، منصور قنبرزاده
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین