تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرج از راه‌اندازی سامانه ساماندهی مشاغل مزاحم برای اولین بار در کرج خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۶۶۱
راه‌اندازی سامانه ساماندهی مشاغل مزاحم در کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،احمد خیری صبح شنبه در جلسه کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ شهرداری‌ها از راه‌اندازی سامانه ساماندهی مشاغل مزاحم برای اولین بار در کرج خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این سامانه همه مراحل رسیدگی به پرونده مشاغل و اصناف تا صدور رأی کمیسیون به‌صورت الکترونیک انجام خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه جلسات کمیسیون بند ۲۰ هر شنبه به میزبانی مناطق دهگانه شهرداری کرج برگزار می‌شود، افزود: همچنین جلسات کارگروه شهرستانی در فرمانداری به‌صورت ویژه برگزارشده است.
رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری کرج گفت: برابر بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها یکی از وظایف مدیران شهری ساماندهی مشاغل و صنایعی است که نه‌تنها برای شهروندان ایجاد مزاحمت می‌کند بلکه تبعات زیست‌محیطی نیز به دنبال دارد.
خیری مهم‌ترین اهداف این بند را جلوگیری از ایجاد و تأسیس اماکنی دانست که به نحوی موجب بروز مزاحمت برای ساکنان شهرها می‌شود و افزود: جلوگیری از ایجاد و تأسیس اماکنی که به نحوی  فعالیت آن‌ها مخالف اصول بهداشت شهری است یا مزاحمت و سروصدا ایجاد می‌کنند و یا شغل‌هایی که در اماکن مسکونی با تأسیس دفاتر اداری و بهداشتی موجب ایجاد مزاحمت برای سایر ساکنان می‌شوند نیز از دیگر اهداف این بند است.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین