تاریخ انتشارشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۴
plusresetminus
حزب الله:معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج گفت: عملیات نصب درزهای انبساط پل حصارک به پایان می‌رسد.
۰
کد مطلب : ۲۴۴۶۵۹
عملیات نصب درزهای انبساط پل حصارک به پایان می‌رسد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عسگر نصیری  با اشاره به دلیل مسدود بودن پل حصارک اظهار کرد: از آنجایی‌که شاهد تردد خودروهای سنگین مثل کامیون از پل حصارک هستیم، ضرورت تسریع در نصب درزهای انبساط آن احساس می‌شد.
وی ادامه داد: بنا است چهار درز انبساط روی این پل نصب شود که تا کنون نیروهای پیمانکار سه مورد از آنها را نصب کرده و طی چند روز آینده درز چهارم  هم نصب و پل برای تردد مجدد خودروها آماده می‌شود.
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج افزود: علی رغم اینکه در شرایط اقتصادی سختی قرار داریم و به دلیل اعمال تحریم در واردات درزهای پل با مشکل هستیم، ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و حفظ ایمنی آنها را در اولویت خود قرار داده و در این مسیر کوتاهی نمی‌کنیم.
نصیری توضیح داد: شهروندان توجه داشته باشند برودت هوا سرعت انجام پروژه‌های عمرانی را کند می‌کند به همین دلیل از آنها تقاضا می‌شود همچون گذشته در کنار مدیریت شهری باشند و با صبر خود شهرداری را در تکمیل به موقع پروژه‌ها همراهی کنند.
وی در خصوص وضعیت نامناسب پل آزادگان نیز گفت: این پل بیش از ۱۷ سال است که تعمیر و نگهداری نشده و گلایه شهروندان در خصوص وضعیت نامناسب آن به حق است.
معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج اضافه کرد: هم اکنون در حال نصب درز انبساط و ترمیم پایه‌های آن هستیم تا شرایط تردد خودرو از این پل بهبود پیدا کند.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین