تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷
plusresetminus
حزب الله:حجت‌الاسلام مصباح یزدی گفت: روند درمان بیماری آیت‌الله مصباح یزدی به طور معمول در منزل درحال انجام است و مشکل حادی پیش نیامده است.
۰
کد مطلب : ۲۴۱۶۹۲
روند درمان بیماری آیت‌الله مصباح در منزل ادامه دارد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،حجت‌الاسلام علی مصباح یزدی فرزند آیت‌الله محمدتقی مصباح یزدی درباره حال عمومی ایشان گفت: با شکر خدای متعال و صلوات بر محمد و آل محمد (ص) من امروز صبح خدمت حضرت آیت‌الله مصباح در منزل رسیدم و گزارشی از محبت‌ها ، توسلات و دعا‌هایی که مومنان، دوستداران و ولایتمداران در این مدت انجام دادند خدمت ایشان عرض کردم.
او ادامه داد: آیت‌الله مصباح یزدی ضمن تشکر از همه اقشاری که از داخل و خارج کشور‌های مختلف ابراز محبت داشته، پیام داده و یا احوال پرسی کردند، با همان نگاه الهی و توحیدی همه این‌ها را جزو نعمت‌های بزرگ الهی شمرده و به ما سفارش کردند تا قدر این نعمت‌های الهی را بدانیم و همه سپاسگزار خدای متعال باشیم.
حجت‌الاسلام مصباح یزدی افزود: روند درمان حضرت آیت‌الله مصباح یزدی به طور معمول در منزل در حال انجام است و از همه متخصصان و پزشکان قدیم، جدید و سنتی که در طول این مدت اقدامات پزشکی، توصیه‌ها و تجویز‌های لازم را انجام دادند تشکر می‌کنم؛ الحمدالله مشکل حاد و جدیدی پیش نیامده، اما همچنان نیاز به ادامه مداوا‌ و اقدامات پزشکی وجود داشته و این روند در حال انجام است.
فرزند آیت‌الله مصباح یزدی گفت: برخی از شایعاتی که این روز‌ها در فضای مجازی پخش می‌شود، باعث ایجاد نگرانی شده و  همین جا خواهش می‌کنم که مردم اخبار مربوط به ایشان را صرفا از طریق پایگاه اطلاع رسانی حضرت آیت‌الله مصباح دنبال کرده و به شایعات و اخبار دیگر توجه نکنند.
او تأکید کرد: امیدواریم که خدای متعال هرچه زودتر دعا‌های مومنان را در حق همه بیماران و به خصوص آیت‌الله مصباح مستجاب کنند و به زودی خبر‌های بهتری را بشنویم، همه این اقدامات بر اراده الهی استوار است؛ بنابراین ما همچنان به دعا‌ها، توسلات عزیزان، دوستداران و مومنان محتاج هستیم و ان‌شاالله که این توسلات همچنان ادامه دار شده و بتوانیم در این قسمتی که امکانش برای ما محیا شده انجام وظیفه کنیم.
حجت‌الاسلام مصباح یزدی گفت: بنده به سهم خودم از همه دوستداران و عزیزانی که محبت و لطف داشتند و با دعا‌ها و توسلاتشان ما را همراهی کردند، تشکر می‌کنم، همچنین استجابت دعای همگان را از درگاه الهی طلب می‌کنم.
«السّلام عليكم و رحمة الله بركاته»
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین