تاریخ انتشارسه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
plusresetminus
حزب الله:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) کرج گفت: هم‌زمان با سومین روز تدفین شهید فخری‌زاده، کاروان خودرویی پاسداشت این شهید در کرج راه‌اندازی می‌شود.
۰
کد مطلب : ۲۴۱۴۸۴
حرکت کاروان خودرویی پاسداشت شهید فخری‌زاده در کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مجید زنجانی اظهار کرد: به‌منظور ادای احترام به مقام شهید هسته‌ای و دفاعی کشور، محسن فخری‌زاده کاروان خودرویی و موتوری بزرگداشت سومین روز تدفین دانشمند هسته‌ای و دفاعی کشور، در روز چهارشنبه در کرج برگزار می‌شود.
وی عنوان کرد: کاروان خودرویی عاشقان و رهروان شهید فخری‌زاده فردا چهارشنبه ۱۱ آذر ماه جاری از ساعت ۱۴ و ۳۰ از میدان سپاه کانون فرهنگی شهید سبحانی به سمت میدان شهدای کرج حرکت می‌کند و مسیرهای بعدی به سمت خیابان شهید بهشتی، میان جاده، باغستان، بلوار مؤذن، دانشگاه آزاد اسلامی کرج است و در بلوار انرژی اتمی در حوزه معاونت شهید کیانپور به خاتمه خواهد رسید.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج امام حسین (ع) کرج تصریح کرد: در آن فضا یادمانی آماده‌سازی شده است که با اهدای دست گل به روح این شهید والامقام و دیگر شهدای هسته‌ای کشور ادای احترام خواهد شد.
وی با بیان اینکه این مراسم با حضور همه اقشار جامعه خودرویی برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: از همشهریان می‌خواهیم با خودروهای خود در این مراسم شرکت کنند تا این جمع و حرکت ما بیعت مجددی با آرمان‌های انقلاب و امام انقلاب و نشانگر این باشد که همواره ادامه‌دهنده راه شهیدان هستیم.
زنجانی متذکر شد: مراسم بزرگداشت شهید فخری‌زاده مردمی است و اقشار مختلف مردم و هیئات مذهبی با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی حضور فعالی در آن خواهند داشت.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین