تاریخ انتشارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹
plusresetminus
حزب الله:برخی از شرکت‌های هوایی و آژانس‌های مسافرتی در کشورهای اسلامی از خودداری امارات در صدور ویزا برای مسلمانان با وجود سفر آزادانه صهیونیست ها به این کشور عربی حاشیه خلیج فارس خبر داده اند.
۰
کد مطلب : ۲۴۱۱۸۴
رفتار دوگانه امارات در صدور ویزا برای مسلمانان و صهیونیست‌ها
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، تایمز اسرائیل به نقل از آژانس‌های مسافرتی در کشورهای خاورمیانه می‌نویسد که امارات به تازگی از دادن ویزا به مسلمانان خودداری می‌کند و این در حالی است که اسرائیلی‌ها آزادانه به این کشور عربی مسافرت می‌کنند.
بر اساس این گزارش، این اقدام امارات، ۱۱ کشور که اکثریت جمعیت آنها را مسلمانان تشکیل می‌دهد تحت تأثیر قرار می‌دهد. آسوشیتدپرس نیز این خبر را مخابره کرده است.

سفر آزادانه صهیونیست‌ها به امارات به دنبال عادی سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی و طرح حذف ویزا از مناسبات آنها انجام می‌شود. مقامات اماراتی توضیحی درباره این موضوع نداده‌اند.
در هفته گذشته فرودگاه بین‌المللی دبی بدون هیچ‌گونه توضیحی اعلام کرده بود که تا اطلاع ثانونی ارائه خدمات به مسافرین ورودی از کشورهای افغانستان، پاکستان، یمن، سوریه، ایران، عراق و تانزانیا با محدودیت همراه بوده و ویزای جدید برای اتباع این کشورها صادر نمی‌شود.
بر اساس این اطلاعیه، آن دسته از افراد کشورهای نام برده شده که دارای ویزای امارات هستند، شامل این محدودیت‌ها نمی‌شوند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین