تاریخ انتشارسه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵
plusresetminus
حزب الله:دختر جلال‌الدین معیریان درباره وضعیت سلامتی وی بیان کرد که به دلیل عوارض بعد از کرونا هنوز در بیمارستان بستری است.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۸۵۲
تست کرونای جلال‌الدین معیریان منفی شد/ عوارض بیماری ادامه دارد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،بیتا معیریان دختر جلال‌الدین معیریان طراح گریم و چهره‌پرداز مطرح سینما و تلویزیون دراره وضعیت پدرش که به کرونا مبتلا و در بیمارستان بستری شده بود  بیان کرد: دو روز پیش قرار بود مرخص شود و خدا را شکر ریه‌اش پاک شده اما الان درگیر عوارض بعد از کرونا شده است.
وی ادامه داد: ریه پدرم بعد از اینکه ۸۵ درصد درگیر شده بود پاک شده است و تست کرونا هم منفی شد.
معیریان با اشاره به اینکه پدرش هنوز باید در بیمارستان بماند، گفت: داخل دهان به دلیل سیستم پایین بدن و کرونا زخم شده است و چون نمی‌توانست غذا بخورد سطح هوشیاری دوباره پایین آمد و دوباره به آی سی یو منتقل شده است.
وی ادامه داد: از عوارض کروناست که دهان آفت می‌زند و بدن ضعیف می‌شود و حالا در بخش مراقبت‌های ویژه است تا هم کراتین خون پایین بیاید و هم بتوانند با سیستم گاواژ به او غذا بدهند.
معیریان در پایان گفت: هنوز باید پدر تحت مراقبت باشد پزشکان البته گفته‌اند حل می‌شود و تا اینجا هم خدا را شکر هم پدر هم مادرم ریه‌هایشان پاک شده است. ما قدردان کادر درمان هستیم که نهایت رسیدگی را انجام می‌دهند و منتظریم تا ببینیم در روزهای آینده چه خواهد شد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین