تاریخ انتشارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۲
plusresetminus
حزب الله:مدیر کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: تولید فرآورده‌های گوشتی از گوشت سگ در مشهد به شدت تکذیب می‌شود.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۶۳۲
تکذیب تولید فرآورده‌های گوشتی از گوشت سگ در مشهد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،احمد شریعتی مدیر کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: خبر و عکس‌های منتشر شده در فضای مجازی با موضوع تولید فرآورده‌های گوشتی از گوشت سگ در مشهد، تکراری و نادرست است و به شدت نیز تکذیب می‌شود.

او افزود: چندی است در فضای مجازی، تصاویری از سلاخی تعدادی سگ با زیرنویسی با مضمون؛ «بازداشت رئیس کارخانه تولید سوسیس بهتک در مشهد که روزانه ۷۰۰ کیلو گوشت سگ را تبدیل به سوسیس می‌کرده» منتشر شده که با توجه به بررسی‌های انجام شده، چنین واحد تولیدی، در مشهد و استان فعالیت ندارد و نیز تصاویر و مطلب منتشر شده، سال‌های پیش نیز با همین مضمون در فضای مجازی منتشر شده است.


مدیر کل دامپزشکی استان ادامه داد: با توجه به اینکه این موضوع باعث تشویش اذهان و نگرانی بخش زیادی از جامعه شده، ضمن تاکید بر نادرست بودن این ادعا از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این باره کمک خواسته ایم تا برخورد لازم در این باره صورت پذیرد.

شریعتی بیان کرد: طی مکاتبه‌ای که با دادستان مشهد داشتیم درخواست شده تا ضمن پیگرد قضائی، دستور لازم برای برخورد با عاملان انتشار چنین مطالبی که اعتماد عمومی را در حوزه امنیت غذایی و سلامت عمومی خدشه دار و زمینه سوء استفاده برخی معاندین علیه نظام اسلامی را فراهم می‌کنند ابلاغ کند.
منبع : قدس آنلاین
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین