تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
plusresetminus
مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا گفت که ترامپ هرگز شکست خود در انتخابات ریاست جمهوری را نخواهد پذیرفت.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۵۲۳
بولتون: ترامپ هرگز شکست در انتخابات را نمی‌پذیرد/ او هنوز به دنبال توافق با ایران است

 

«جان بولتون» مشاور سابق امنیت ملی آمریکا در گفتگو با روزنامه واشنگتن پست درباره خطرات به تاخیر افتادن انتقال قدرت، آینده حزب جمهوری خواه و آنچه که وی به عنوان جدی ترین نگرانی‌های امنیت ملی در آمریکا می‌داند پرداخته است.

بولتون همچنین از جمهوری خواهان خواسته است نتایج انتخابات را بپذیرند و گفته است که یک انتقال آرام برای امنیت ملی ایالات متحده حیاتی است.
مشاور سابق امنیت ملی آمریکا با اشاره به نتایج انتخابات ریاست جمهوری و در این مورد که آیا ترامپ با واگذاری قدرت به جو بایدن نامزد حزب دموکرات موافقت خواهد کرد گفت: ترامپ هرگز شکست در انتخابات را نخواهد پذیرفت.
وی در ادامه گفت: اطرافیان ترامپ به او می‌گویند که هنوز شانس پیروزی دارد و از این رو ترامپ نیز هرگز شکست در انتخابات را نخواهد پذیرفت و ادعای تقلب در انتخابات را مطرح کرده که این می‌تواند منجر به خساراتی جبران ناپذیر برای کشور به دنبال داشته باشد و حزب جمهوری خواه را نیز بی‌اعتبار کند.

بولتون همچنین در بخشی از مصاحبه خود با واشنگتن پست به سیاست‌ها و تصمیمات ترامپ در قبال ایران نیز اشاره کرده و در واکنش به برخی گزارش‌های رسانه‌های آمریکایی مبنی بر قصد ترامپ برای اقدام نظامی علیه ایران گفت: بعید است ترامپ چنین اقدامی انجام دهد و نمی‌تواند چنین چیزی امکان پذیر باشد. اینگونه رفتار ترامپ ناشی از شیوه تصمیم گیری آشفته، منحصر به فرد، ناآگاه و ناسازگار اوست.
مشاور پیشین امنیت ملی آمریکا همچنین گفت: فکر می‌کنم ترامپ هنوز هم به دنبال توافق با ایران است و ممکن است ترامپ در روزهای آینده با مقامات ایران برای بازگشت به برجام توافق کند.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین