تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
plusresetminus
حزب الله:محمدولی گفت: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، بازار طلا و کلیه واحد‌های صنفی اتحادیه طلا و جواهر تهران از روز شنبه اول آذر به مدت ۱۵ روز تعطیل خواهند بود.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۴۶۶
تعطیلی ۱۵ روزه بازار طلا و جواهر تهران
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، ابراهیم محمدولی، در رابطه با تعطیلی بازار طلا و جواهر گفت: درپی گسترش بیماری کرونا و رشد مبتلایان و تلفات این بیماری، ستاد ملی مبارزه با کرونا، تعطیلی دو هفته‌ای اصناف غیرضرور را تصویب کرد، لذا طبق ابلاغ فرمانداری و اتاق اصناف کلیه واحد‌های صنف طلا و جواهر تهران از روز شنبه اول آذرماه به مدت ۱۵ روز تعطیل خواهند بود.
 
وی افزود: براین اساس کلیه واحد‌های صنفی این اتحادیه اعم از واحد‌های فروشنده طلا، جواهر، نقره و سکه که در خیابان و یا مجتمع‌های تجاری و حتی بازار تهران فعالیت دارند ملزم به تعطیلی هستند.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران ضمن مهم دانستن این برهه زمانی برای سلامتی مردم خاطرنشان کرد: در موقیت کنونی که آمار مبتلایان و بیماران به کرونا در حال افزایش است، باید کلیه آحاد ملت از جمله اصناف همکاری لازم را برای کاهش تلفات و ریشه کن شدن این بیماری به کار بندند و بنده از همه اصناف به ویژه همکاران گرامی این صنف که با شکیبایی به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اهتمام می‌ورزند تشکر می‌کنم.
منبع : اتحادیه طلا و جواهر تهران
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین