تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳
plusresetminus
حزب الله:با گذشت بیش از دو هفته از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا، دونالد ترامپ همچنان نتایجی که پیروزی جو بایدن را نشان می‌دهند، به چالش کشیده و صحت رای‌گیری را با بیان اینکه "مرده‌ها رای داده‌اند" زیر سوال می‌برد.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۴۳۴
ترامپ: مرده‌ها رای داده‌اند!
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در یک سری پیام توییتری نوشت: مرده‌ها رای داده‌اند!
ترامپ همچنین در واکنش به توییتی که از توقف تایید نتایج در بخش وین در ایالت میشیگان حکایت داشت، نوشت: خب، بسیار ساده است. شما نمی‌توانید تعداد آرایی بیش از مردم داشته باشید!
او ادامه داد: آرای میشیگان را به ترامپ بازگردانید. دیترویت هم جای تعجب ندارد که مشکلات بیشماری دارد! وای! میشیگان هم از تایید نتایج این انتخابات خودداری کرد! داشتن شجاعت چیز قشنگی است. ایالات متحده آمریکا با غرور ایستاده است!
رئیس‌جمهوری آمریکا در پیام دیگری گفت: تعداد آرای پستی‌ای که امسال در پنسیلوانیا باطل اعلام شدند، به نسبت سال ۲۰۱۶ سی‌ برابر کمتر است. برای همین است که آنها ناظران انتخاباتی ما را به اتاق‌های شمارش آراء "مقدس" راه نمی‌دادند!
در پیام توییتری دیگری از ترامپ آمده است: لحظاتی پیش پیروزی بزرگی در ایالت نوادا حاصل شد. رقابت تماما دموکرات "کمیسیونر بخش" که هم‌زمان با رقابت ریاست جمهوری برگزار شد، به علت حجم بالای اختلاف رای‌دهندگان باطل اعلام شده است. مقام‌های بخش کلارک به امنیت انتخاباتی خودشان اطمینان ندارند. ضربه بزرگی است!
ترامپ ادامه داد: دومین بخش جورجیا هم هزاران رای بیشتر پیدا کرد که اکثریت آنها برای ترامپ است. تنها موردی که درباره انتخابات ۲۰۲۰ ما ایمن بود، این بود که عملا برای قدرت‌های خارجی نفوذناپذیر بود. در این رابطه، دولت ترامپ سهم اصلی را دارد. متاسفانه، دموکرات‌های چپ رادیکال، دومینیون (ماشین‌های ثبت رای) و دیگر موارد شاید موفق‌تر عمل کرده‌اند!
رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین در پیام‌های خود از اخراج کریس کربس، مقام ارشد امنیت سایبری آمریکا خبر داد که گفته بود انتخابات سوم نوامبر امن بوده و ادعاهایی مبنی بر تقلب گسترده نادرست هستند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین