تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱
plusresetminus
حزب الله:رئیس ستاد مقابله با کرونا استان البرز گفت: از روز شنبه اول آذرماه ۹۹ محدودیت های مصوب ستاد ملی در البرز اجرایی می‌شود.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۳۹۲
محدودیت‌های جدید از اول آذرماه در البرز اعمال می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عزیزاله شهبازی استاندار البرز در جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با قدردانی از همراهی مسئولان، مردم و بویژه اصناف در اجرای محدودیت ها، افزود: بیماریابی و تست کرونا افزایش یافته و اجرای طرح کنترل محله محور نیز از موج اول شیوع کرونا صورت گرفته است.
به گزارش ایسنا، وی ادامه داد: تعداد کسانی که جان خود را از دست می دهند در کل کشور و به تبع آن البرز، افزایش یافته است.
شهبازی گفت: در مرحله جدید اعمال محدودیت ها که از شنبه اول آذر ماه طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا به ریاست رییس جمهور محترم در دستور کار قرار گرفته، تاکید شده که باید بسترهای لازم فراهم شود و اطلاع رسانی وسیعی با همراهی تمامی دستگاه‌ها برای اثربخشی بیشتر صورت گیرد.
وی افزود: البرز به جهت همجواری با پایتخت و شاهراه ارتباطی ۱۴ استان کشور، باید در اجرای این محدودیت ها با حساسیت ویژه ای وارد عمل شود.
استاندار البرز اضافه کرد: کار بزرگی وزارت کشور به ریاست دکتر رحمانی فضلی فرمانده قرارگاه انجام داده و هم افزایی بسیار خوبی نیز با دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت در جهت نظارت بر روند اجرای مصوبات دارد.
وی با اشاره به اهمیت حضور نیروی انتظامی، گفت: از روز شنبه محدودیت های مصوب ستاد ملی در البرز نیز اجرایی می شود.
شهبازی با ابراز امیدواری از اینکه با اعمال محدودیت های جدید شاهد کاهش شیوع کرونا باشیم، افزود: همراهی مردم مهمترین شرط موفقیت و اثربخشی محدودیت های جدید مقابله با کرونا است.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین