تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
plusresetminus
حزب الله:«بله دنیا همین است. رکوردها برای شکسته‌شدن هستند و چه بهتر که مسی و رونالدو آنها را شخم بزنند.»
۰
کد مطلب : ۲۴۰۳۳۷
دایی در موقعیت گرد مولر
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،«حتی اگر جواد خیابانی هنگام گزارش بازی فرانسه و پرتغال از فرانسوی‌ها تشکر کند که به خاطر ایران و حفظ رکورد علی دایی در مقابل کریس رونالدو مقاومت می‌کنند (!) واقعیت آن است که به احتمال فراوان این فاصله هفت گله هم دیر یا زود از بین خواهد رفت و ستاره پرتغالی عنوان بهترین گلزن تاریخ مسابقات ملی را از اسطوره فوتبال ایران خواهد گرفت. بدون هجوم بردن ستاره‌ای در حد کریس به این رکورد، بعید بود در دنیا کسی یاد کار بزرگ علی دایی در تیم ملی ایران بیفتد.
حالا اما خیلی‌ها در جهان در مورد این حد نصاب جادویی حرف می‌زنند؛ از جمله وب‌سایت توتومرکاتو در ایتالیا که با دایی در مورد احساسش در این مورد مصاحبه کرده است. واکنش ستاره پیشین فوتبال ایران هم کاملا معقول و ستودنی بود. او رونالدو را ستایش کرد و گفت: «افتخار می‌کنم اگر بازیکنی در کلاس رونالدو رکورد مرا بشکند. مطمئنم او این فاصله باقی‌مانده را هم به‌زودی از بین خواهد برد. با این حال منتظر می‌مانم و زمانی که این اتفاق رخ داد، شخصا به کریس تبریک می‌گویم.»
زمانی گرد مولر، گلزن افسانه‌ای آلمان‌ها با ۸۵ گل، رکورددار گلزنی در یک سال تقویمی میلادی بود. این حد نصاب که کمتر کسی از آن آگاهی داشت، چهل سال پابرجا باقی ماند تا این که لیونل مسی آن را شکست. لئو پیراهن قاب‌شده‌اش را برای مولر فرستاد و اسطوره ژرمن‌ها هم در مصاحبه‌ای گفت: «بهترین بازیکن دنیا رکورد من را شکسته است. او بازیکنی ارزشمند، بزرگ و فروتن است اما فقط یک عیب دارد. این که برای بایرن‌ مونیخ بازی نمی‌کند!»
بله دنیا همین است. رکوردها برای شکسته شدن هستند و چه بهتر که مسی و رونالدو آنها را شخم بزنند.»
منبع : روزنامه دنیای‌ اقتصاد
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین