تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
plusresetminus
حزب الله:رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به اینکه مشکل آبگرفتگی خیابان‌های کرج صرفا با لایروبی حل نمی‌شود، بر لزوم اقدام مشترک شهرداری و شرکت آبفا برای رفع آبگرفتگی هنگام بارندگی تاکید کرد.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۳۱۸
مشکل آبگرفتگی خیابان‌های کرج صرفا با لایروبی حل نمی‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، عباس زارع با بیان اینکه هنگام بارندگی در خیابان‌هایی مانند مالک اشتر منطقه پنج شهرداری کرج شاهد آبگرفتگی شدیدی هستیم، اظهار کرد: میزان آبگرفتگی به حدی است که آب وارد مغازه‌ها و منازل مردم می‌شود و این مهم بر لزوم رسیدگی به موضوع جمع‌آوری آب‌های سطحی تاکید می‌کند.
وی افزود: برای رسیدگی به موضوع آبگرفتگی خیابان‌ها باید از سوی شرکت آبفا و شهرداری اقدامی مشترک شده و صرفاً با عملیات لایروبی این مشکل حل نمی‌شود.
رئیس کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه پیش از هر عملیاتی باید مطالعات لازم انجام شود، گفت: نحوه زندگی شهروندان تغییر کرده است و شاهدیم که شهروندان زباله‌های خود را نیمه شب بیرون می‌گذارند و این مهم بر لزوم بازنگری ساعت جمع‌آوری زباله‌ها تاکید دارد.
زارع گفت: لازم است مجتمع‌های مسکونی که تعداد بالایی واحد مسکونی دارند مخزن زباله داشته باشند زیرا با این اقدام می‌توان نسبت به تفکیک زباله از مبدا اقدام کرد.
وی با اشاره به جمع آوری سبدهای زباله مقابل ساختمان‌ها در این شهر، افزود: این کار اقدامی مثبت از سوی شهرداری کرج است، اما لازم است در این خصوص اطلاع رسانی شود تا شاهد نارضایتی شهروندان نباشیم.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین