تاریخ انتشارسه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
plusresetminus
حزب الله:رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج گفت: با توجه به استقبال شهروندان از طرح عدم جمع آوری برگ های پاییزی از پارک‌های منتخب شهر در سال گذشته، امسال نیز برگ های پاییزی از سطح این پارک‌ها جمع نمی شود.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۳۱۷
برگ های پاییزی پارک‌های بزرگ کرج جمع آوری نمی‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،پیمان بضاعتی پور  اظهار کرد: قدم زدن میان برگ‌های پاییزی و شنیدن صدای خش خش آنها تجربه ناب و لذت بخشی است.
وی با بیان اینکه اغلب ما خاطرات خوبی از قدم زدن در پارک‌های هزار رنگ پاییزی داریم، ادامه داد: دیدن برگ‌های رنگارنگ پاییزی و قدم زدن در میان آنها آرامش روانی خاصی به همراه دارد و احساس شادی را در دل‌ها زنده می‌کند.
این مسئول توضیح داد: شهرداری کرج سال گذشته برگ‌های پاییزی را از سطح پارک‌های پرتردد و بزرگ شهر جمع آوری نکرد و این امر با استقبال شهروندان مواجه شد.
وی اضافه کرد: با توجه به استقبال شهروندان از طرح عدم جمع آوری برگ های پاییزی از پارک‌های منتخب شهر، امسال نیز برگ های پاییزی از سطح این پارک‌ها جمع نمی شود.
بضاعتی پور گفت: این کار علاوه بر حفظ زیبایی بصری پارک‌ها باعث تامین بخشی از مواد مغذی مورد نیاز درختان می شود چون این برگ‌ها به مروز زمان به کود تبدیل می‌شوند.
رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرج افزود: باجایگزینی این برگ‌ها به جای کودهای حیوانی، می‌توان به رشد و نگهداری هر چه بهتر و بیشتر درختان و فضای سبز شهری کرج  کمک کرد.
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین