تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
plusresetminus
هواشناسی پیش بینی کرد؛

بارندگی‌ها در کشور ادامه دارد

حزب الله: فردا بارش در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز تشدید می‌شود، در استان‌های کردستان، زنجان، همدان، مرکزی و جنوب آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۲۵۰
بارندگی‌ها در کشور ادامه دارد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،براساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی طی ۲۴ ساعت آینده برای استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل و گیلان رگبار پراکنده باران و برای جنوب خوزستان، شمال بوشهر و غرب فارس بارش پراکنده و گاهی همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.
فردا بارش در سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز تشدید می‌شود، در استان‌های کردستان، زنجان، همدان، مرکزی و جنوب آذربایجان‌شرقی و آذربایجان‌غربی بارش پراکنده باران دور از انتظار نیست.
طی روز چهارشنبه در سواحل دریای خزر، اردبیل، شمال آذربایجان شرقی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی رگبار باران و در جنوب کرمان، شمال هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان ابرناکی همراه با بارش خفیف باران و رعد و برق خواهیم داشت.
طی روز پنجشنبه در شمال آذربایجان‌شرقی، اردبیل و گیلان رگبار باران و در شرق مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، طی روز جمعه با ورود سامانه بارشی جدید رگبار باران در غرب، شمال غرب، ارتفاعات و دامنه‌های البرز مرکزی دور از انتظار نیست.
بارش طی این مدت در ارتفاعات به‌صورت برف است همچنین طی روز چهارشنبه خلیج فارس و از امروز تا چهارشنبه دریای خزر مواج است.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین