تاریخ انتشاردوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰
plusresetminus
حزب الله:ناظر گرمخانه‌های شهرداری کرج گفت: تاکنون هیچ مورد مبتلا به کرونا در گرمخانه های کرج نداشته‌ایم.
۰
کد مطلب : ۲۴۰۲۰۰
گرمخانه‌های کرج باز است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،جواد غلامی  با اشاره به اینکه درهای گرمخانه مردانه کرج از ۱۱ آبان ماه به روی مراجعین باز شده، اظهار کرد: گرمخانه زنان نیز در تمام طول سال به صورت ۲۴ ساعته باز است.
وی با اشاره به افزایش ظرفیت گرمخانه مردان ادامه داد:  فضای این گرمخانه ۱۲۰ نفر ظرفیت داشت که با تعطیلی دفتر مدیریت،  حدود ۲۰ نفر به ظرفیت قبلی اضافه شده است.
وی با اشاره به تعداد مراجعه روزانه به گرمخانه‌های کرج توضیح داد:  در حال حاضر روزانه  به طور متوسط ۳۰ نفر به گرمخانه زنان و ۴۵ نفر نیز به گرمخانه مردان مراجعه دارند.
این مسئول اضافه کرد: البته تعداد مراجعان در روزهای سرد و بارانی بین ۱۰ تا ۲۵ نفر اضافه می‌شود.
غلامی با توضیح در خصوص نحوه خدمات رسانی این مراکز در روزهای شیوع کرونا توضیح داد: پیمانکاران این گرمخانه‌ها روزانه ماسک در اختیار مراجعان قرار می‌دهند.
وی ادامه داد: پیش از شیوع کرونا برنامه شستشوی لباس‌ها هفته‌ای دو مرتبه بود ولی حالا به سه بار افزایش یافته است.
ناظر گرمخانه های کرج گفت: علاوه بر این، تب سنجی مراجعین و ضدعفونی محیط گرمخانه‌ها نیز به طور مستمر انجام می‌شود.
وی با اشاره به نحوه توزیع غذا در گرمخانه‌ها گفت: غذاهای گرم در ظروف یکبار مصرف توزیع می‌شود و برای صبحانه نیز مربا و پنیر در قالب‌های کوچک و یک بار مصرف در اختیار مراجعان قرار می‌شود.
این مسئول در پاسخ به اینکه آیا موردی از ابتلا به کرونا در بین مراجعان گرمخانه‌های کرج مشاهده شده یا خیر، گفت: هیچ مورد مبتلا به کرونا در گرمخانه های کرج نداشته‌ایم.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین