تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
plusresetminus
حزب الله:بازیگر سریال «آقازاده» از چالش‌هایی که بعد از بازی در نقش‌های منفی با آن مواجه شده است می‌گوید.
۰
کد مطلب : ۲۳۸۳۷۲
ناگفته‌های بازیگر سریال آقازاده از دردسر‌های نقش منفی + عکس
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،«وحید اسمی خانی» بازیگر سریال «آقازاده»  درباره نقش خود در این سریال گفت: هفته گذشته یک سکانس از بازیم (مجری برنامه اینترنتی بودم) در سریال آقازاده پخش شد و بعد از آن جنجالی به راه افتاد و در عرض دو روز ۳۰۰ پیام داشتم و حتی کامنت‌هایی دریافت کردم و اغلب مردم می‌گفتند چطور دلت آمد چنین کاری کنی؟!
وی درباره اینکه برای انتخاب نقش هایتان چه اولویت‌هایی را در نظر می‌گیرد، گفت: اصولا نقش‌هایی را بازی می‌کنم که بتوانم خودم را در قالب آن قرار دهم و به طور معمول به فیلم نامه‌ای که در دستم هست اکتفا نمی‌کنم و هر آنچه بتوانم را به نقش اضافه می‌کنم و متکی به دیالوگ‌ها نیستم.

بازیگر سریال «حکایت‌های کمال» در ادامه افزود: حتی در نقشی که در سریال آقازاده بازی کردم هم به همین صورت بود. تمام حرکت‌های دست مجری که در این سریال داشتم برای خودم بود و برای رسیدن به این نقش تحقیق و فیلم‌های زیادی دیدم و سعی کردم نوع گویش و تکه کلام هایش را به آنچه مجری‌های این شبکه‌ها به کار می‌بردند، نزدیک کنم.
ناگفته‌های بازیگر سریال آقازاده از دردسر‌های نقش منفی + عکس
اسمی خانی در ادامه نیز بیان داشت: شروع کار حرفه ایم با سریال حکایت‌های کمال بود و در آنجا نقش یکی از کسبه محل را به عهده داشتم و هر اتفاقی در محله می‌افتاد این کسبه‌ها هم در آن دخیل بودند. این روز‌ها هم مشغول بازی در سریال شرم آقای کاوری هستم و نقش مدیر ساختمان را در این مجموعه دارم.
وی با اشاره به بازی خود در سریال «وارش» نیز گفت: در این سریال نقش بچه دزد را داشتم و به همین خاطر بازتاب گسترده‌ای برایم داشت. وقتی این نقش را به من سپردند به خاطر دزد بودن شخصیت، خیلی دوست نداشتم این نقش را بازی کنم، چون در زندگی شخصیم نیز آدمی آرام و به دور از حاشیه هستم.
بازیگر سریال «دوپینگ» در پایان درباره پیشنهاد‌های کاری خود نیز گفت: چند پیشنهاد برای کار دارم، اما بعد از این سعی می‌کنم در نقش هایم به صورت انتخابی بازی کنم و بیشتر نقش‌های محوری بازی کنم. اغلب سلیقه ام به سمت ایفای نقش‌های کمدی است، چون خودم هم آدم شوخ طبعی هستم.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین