تاریخ انتشارپنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
plusresetminus
حزب الله: نماینده مسلمان پارلمان هند ضمن انتقاد از دولت دهلی نو اعلام کرد: نقشه تازه‌ای برای اخراج مسلمانان از ایالت آسام در حال اجرا است.
۰
کد مطلب : ۲۳۸۳۵۰
نماینده پارلمان هند: دولت دهلی‌نو نقشه تازه‌ای برای اخراج مسلمانان از ایالت آسام اجرا می‌کند
 به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،«اسد الدین اویسی» نماینده مسلمان پارلمان هند اعلام کرد: طرحی که دولت هند با نام «اخراج افراد فاقد صلاحیت» در حال اجرای آن است در اصل تلاشی دیگر علیه مسلمانان آسام به حساب می آید.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
وی تصریح کرد: به زودی شاهد اخراج هزاران مسلمان به نام افراد فاقد صلاحیت از این ایالت خواهیم بود و این نقشه آشکارا علیه مسلمانان اجرا می شود.
جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
اویسی گفت: مسلمانان بنگالی در تیر رس این قانون قرار دارند و دولت هند در تلاش است به زودی آنها را اخراج کند.
نماینده پارلمان هند افزود: مسلمانان مهاجر بنگال پیش از این نیز برای ثبت رسمی نام خود با مشکلات زیادی مواجه بودند ولی اینک دولت بهانه تازه‌ای برای اخراج مهاجران مسلمان روی کار آورده است.
وی گفت: این نقشه خطرناکی است که توسط دولت مودی علیه مسلمانان در حال اجرا است و اگر با واکنش جدی مردمی روبرو نشود در سایر ایالت ها نیز اجرا می شود و مسلمانان را طعمه خود می کند.
این در حالی است که اجرای قانون تبعیض مذهبی که طبق آن غیر مسلمانان تابعیت هندی می گیرند نیز اعتراضات بسیار گسترده‌ای را به دنبال داشته است ولی دولت هند مصر به اجرای آن است.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین