تاریخ انتشاريکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
plusresetminus
حزب الله:رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج گفت: برخورداری از امکانات و خدمات یکسان حق همه شهروندان است.
۰
کد مطلب : ۲۳۷۹۲۳
طرح توسعه فضای سبز در انتهای خیابان شهید ایرانی اجرا می شود
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،محمد نبیونی با بیان اینکه تمام شهروندان حق دارند از امکانات و خدمات یکسان مدیریت شهری برخوردار شوند، اظهار کرد: محدوده عوارضی قدیم کرج - قزوین تا ورودی آرامستان بهشت سکینه وضعیت بصری مناسبی نداشت به همین دلیل اعتباری جهت توسعه فضای سبز و ایجاد سرویس بهداشتی در این محدوده به تصویب شورا رسید.
وی در خصوص زیبا سازی چهره شهر، توزیع عادلانه و متوازن امکانات به خصوص در مناطق کم برخوردار توضیح داد: توسعه فضای سبز این منطقه از جمله احداث پارک علاوه بر کاهش آلودگی هوا و زیباسازی چهره شهر، فرصتی برای گذران اوقات فراغت در محیطی شاداب و سرزنده را برای شهروندان  فراهم می کند.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج از تخصیص اعتبار مناسب برای افزایش فضای سبز حصارک خبر داد و افزود: به شهروندان این منطقه نوید می دهیم به زودی فاز جدیدی از فضای سبز به انتهای خیابان شهید ایرانی اضافه می‌شود.
نبیونی تاکید کرد: اقدام دیگری که در این منطقه پیگیری و اجرا شد، احداث یک لاین دیگر در کنار اتوبان بود تا شرایطی مهیا شود که دسترسی شهروندان به حصارک پایین و بالا راحت تر انجام شود..
عضو شورای شهر کرج در ادامه از تلاش شبانه روزی و ایثار گرانه تمامی مدافعان حوزه سلامت که از زمان شیوع ویروسکرونا بدون هیچ چشم داشتی برای حفظ و ارتقای سلامت مردم تلاش می کنند، قدردانی کرده و یادآور شد: بی تردید در این شرایط حساس هر قدمی که برای تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه برداشته می شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهد شد.
نبیونی در پایان به شهروندان توصیه کرد با زدن ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی از شیوع بیماری کرونا جلوگیری کنند.
 
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین