تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۹
plusresetminus
حزب الله: رئیس کمیسیون فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شورای شهر کرج گفت: برخورداری از امکانات و خدمات یکسان حق همه شهروندان است.
۰
کد مطلب : ۲۳۷۸۷۰
طرح توسعه فضای سبز در انتهای خیابان شهید ایرانی اجرا می شود
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، محمد نبیونی با بیان اینکه تمام شهروندان حق دارند از امکانات و خدمات یکسان مدیریت شهری برخوردار شوند، اظهار کرد: محدوده عوارضی قدیم کرج - قزوین تا ورودی آرامستان بهشت سکینه وضعیت بصری مناسبی نداشت به همین دلیل اعتباری جهت توسعه فضای سبز و ایجاد سرویس بهداشتی در این محدوده به تصویب شورا رسید.
وی در خصوص زیبا سازی چهره شهر، توزیع عادلانه و متوازن امکانات به خصوص در مناطق کم برخوردار توضیح داد: توسعه فضای سبز این منطقه از جمله احداث پارک علاوه بر کاهش آلودگی هوا و زیباسازی چهره شهر، فرصتی برای گذران اوقات فراغت در محیطی شاداب و سرزنده را برای شهروندان  فراهم می کند.
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری و امور مشارکت های شورای شهر کرج از تخصیص اعتبار مناسب برای افزایش فضای سبز حصارک خبر داد و افزود: به شهروندان این منطقه نوید می دهیم به زودی فاز جدیدی از فضای سبز به انتهای خیابان شهید ایرانی اضافه می‌شود.
نبیونی تاکید کرد: اقدام دیگری که در این منطقه پیگیری و اجرا شد، احداث یک لاین دیگر در کنار اتوبان بود تا شرایطی مهیا شود که دسترسی شهروندان به حصارک پایین و بالا راحت تر انجام شود..
عضو شورای شهر کرج در ادامه از تلاش شبانه روزی و ایثار گرانه تمامی مدافعان حوزه سلامت که از زمان شیوع ویروسکرونا بدون هیچ چشم داشتی برای حفظ و ارتقای سلامت مردم تلاش می کنند، قدردانی کرده و یادآور شد: بی تردید در این شرایط حساس هر قدمی که برای تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه برداشته می شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهد شد.
نبیونی در پایان به شهروندان توصیه کرد با زدن ماسک زدن و رعایت فاصله اجتماعی از شیوع بیماری کرونا جلوگیری کنند.
 
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین