تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰
plusresetminus
حزب الله:از ۱۶ مهرماه تنها نیروهایی مجاز به تفکیک زباله هستند که لباس فرم مشخص دارند. به پیمانکار سنتی جمع آوری پسماندهای خشک تکلیف کرده ایم که با نظم و انضباط بیشتری اقدام به این کار نماید.
۰
کد مطلب : ۲۳۷۷۲۸
تنها نیروهایی مجاز به تفکیک زباله هستند که لباس فرم مشخص دارند
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،علی اصغر همتی گفت: بحث ازدیادِ چرخ دستی ها و  زباله گردها مسئله بغرنجی است که در همه شهرها وجود دارد و ما برای ساماندهی این موضوع تلاش کرده ایم.
وی در تشریح اقدامات سازمان در خصوص ساماندهی چرخ دستی ها و زباله گردها، عنوان کرد: به پیمانکار سنتی جمع آوری پسماندهای خشک تکلیف کرده ایم که با نظم و انضباط بیشتری اقدام به این کار نماید و به همین دلیل از ۱۶ مهر مقرر شده است که فقط نیروهایی مجاز به تفکیک زباله باشند که لباس فرم مشخص دارند. 
معاون خدمات شهری شهرداری کرج اضافه کرد: در کنار بحث پیمانکار سنتی باید اقدامات اساسی لازم در خصوص جمع آوری الکترونیکی پسماندهای خشک نیز انجام شود که دیگر مشاهده پدیده هایی مثل زباله گردی و کودکان کار در سطح شهر نباشیم.
همتی ادامه داد: خوشبتخانه مجموعه مدیریت شهری کرج در این زمینه اقدامات مطلوبی را در دست اجرا دارد که اجرای طرح کاپ از جمله این اقدامات به شمار می رود و امید است هر روز شاهد پیشروی این طرح در ابعاد مختلف باشیم
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین