تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
plusresetminus
حزب الله:شهردار کرج: در شرایط کنونی فشار مضاعفی بر دوش قشر محروم تحمیل شده است.
۰
کد مطلب : ۲۳۷۷۲۵
بار کوچکی از دوش محرومان برداشته می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، علی کمالی زاده در سومین رزمایش همدلی و کمک مومنانه بسیج شهرداری کرج با اشاره به اینکه اقدامات بسیج شهرداری و خدمات مدیریت شهری حس رضایت مطلوبی در قشر محروم  ایجاد کرده است، گفت: این قشر همواره پشتیبان نظام و انقلاب بوده و ما در تلاشیم با انجام وظایف خود این حس رضایت را دو چندان کنیم.
وی با بیان اینکه در شرایط اقتصادی کنونی بار بیشتری روی دوش مردم محروم است، عنوان کرد: امیدواریم به همت بسیج شهرداری و با برگزاری رزمایش های همدلی بتوانیم باری هرچند ناچیز از روی دوش مردم محروم برداریم.
بسیج شهرداری نقش به سزایی در کاهش آسیب های ناشی از شیوع کرونا داشته است
 رییس شورای شهر کرج هم در ادامه این مراسم گفت: در طول دوران خدمتم به عنوان نماینده مردم در شورای اسلامی، در هر محلی که حضور پیدا کردم بسیج شهرداری می درخشید و در هر بحرانی این نهاد برای کمک رسانی حضور داشت.
اکبر سلیم نژاد افزود: با توجه به اینکه اقدامات بسیج اقداماتی خیرخواهانه است، هر لایحه ای که مربوط به این نهاد بود را در کوتاه ترین زمان ممکن بررسی و زیرساخت های  لازم برای اجرای آن را فراهم کرده ایم.
این عضو شورا با اشاره به اینکه مدیریت شهری پشتیبان حوزه بسیج است، ادامه داد: امروز که کرونا کل استان را  درگیر کرده، بسیج شهرداری برای کاهش آسیب های ناشی از شیوع این ویروس حضوری فعال و پررنگ دارد.
هفته بسیج، هزار یتیم از سوی خیرین شهرداری تحت پوشش قرار می گیرند
سرهنگ غلام قربانی، فرمانده بسیج حوزه ۸ سیدالشهدا نیز در ادامه این مراسم به تشریح اقدامات این حوزه در سال گذشته و امسال پرداخت و گفت: سال گذشته ۸۰۰ یتیم از سوی خیرین شهرداری تحت پوشش قرار گرفتند و در تلاشیم سال جاری و در هفته بسیج این تعداد را به هزار نفر برسانیم.
وی با بیان اینکه رزمایش همدلی و کمک مومنانه از  سه سال گذشته با کمک شورا و شهرداری، سپاه و بسیج  برگزار  می شود، گفت: امروز  هزار و ۳۰۰ بسته معیشتی و ۱۵۰ لوازم التحریر به مراکز شناسایی شده تحویل داده شد تا به دست افراد نیازمند برسد.
گفتنی است سومین رزمایش همدلی و کمک مومنانه با رمز یا رسول الله آغاز شد
منبع : پایگاه خبری کرج امروز
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین