تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
plusresetminus
حزب الله:یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که باید نظارت عالی‌ای بر روی نرخ بلیت هواپیماها اعمال شود.
۰
کد مطلب : ۲۳۷۶۳۷
حسین‌زهی: باید بر نرخ ایرلاین‌ها نظارت شود
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،اسماعیل حسین‌زهی  درباره اخبار منتشر شده در خصوص افزایش قیمت بلیت هواپیما بیان کرد: از  نظر بنده افزایش قیمت بلیت هواپیما با توجه به وضعیت اقتصادی مردم و فشاری که از ابعاد مختلف به جامعه در حال تحمیل است غیرقابل قبول می‌باشد. از سوی دیگر حتی قیمتی که اکنون برای بلیت هواپیما اعلام شده و چند ماه پیش نیز شاهد افزایش قیمت بلیت‌ها بودیم، قابل قبول نبوده و نیاز به نظارت جدی دارد.
این عضو کمیسیون عمران در ادامه اظهار کرد: ما شاهد هستیم که اکنون بلیت هواپیما از یک شهر به شهر دیگر در بازه قیمتی ۳۰۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که این روال اصلا قابل قبول نیست. وزارت راه و شهرسازی باید به این موضوع ورود پیدا کرده و نظارت جدی بر قیمت‌ها داشته باشد.
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: افزایش قیمت‌ها در حوزه هوایی به هیچ وجه قابل قبول نیست. برای آحاد مردم حمل و نقل عمومی باید در دسترس باشد. نمی‌توان با افزایش قیمت قشری از جامعه را از سرویس‌های هوایی محروم کرد.
حسین‌زهی در ادامه تاکید کرد: باید نظارت عالی بر این حوزه اعمال شود. این‌که گفته می‌شود هزینه ایرلاین‌ها بر حسب دلار است و باید پول آن را از مردم بگیرند به هیچ وجه قابل قبول نیست. کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی این موضوع را با جدیت دنبال خواهد کرد.
در حالی که هفته گذشته اعلام شده بود که از اول آبان ماه نرخ بلیت پروازها افزایش پیدا می کند، روز گذشته رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از لغو نرخ نامه جدید اعلام شده برای پروازهای داخلی خبر داد و گفت: افزایش قیمتی از آبان ماه اتفاق نمی‌افتد.
زنگنه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری گفت که مقرر شد تا نشستی با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار کنیم و درباره چگونگی تغییر قیمت بلیت هواپیما تصمیم گیری شود.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین