تاریخ انتشارسه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
plusresetminus
حزب الله:دختر جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش دست به اقدامی عجیب زد که به سوژه رسانه ها تبدیل شد.
۰
کد مطلب : ۲۳۷۶۲۹
اقدام عجیب دختر جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه‌اش!
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،اقدام عجیب یک دختر جوان برای وادار کردن مرد مورد علاقه اش برای ازدواج با او به سوژه رسانه‌ها تبدیل شد. این دختر جوان در حالی که لباس عروس بر تن کرده بود و یک کشیش و ساقدوش به همراه داشت با حضور در محل کار مرد مورد علاقه اش از وی خواست تا با او ازدواج کند.

او به مرد جوان گفت یا در محل کارش و در حضور کشیش و ساقدوش با او ازدواج خواهد کرد یا برای همیشه باید از هم خداحافظی کنند.
اقدام عجیب دختر جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش!
در تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است این دختر جوان را در حالی که لباس عروس بر تن دارد با همراهانش نشان می‌دهد. در این تصاویر یک مرد که لباس سیاه بر تن دارد و همچنین یک زن جوان در کنار این دختر دیده می‌شوند. همچنین در یکی از تصاویر مرد جوان که از این اقدام دختر مورد علاقه اش کاملا متحیر مانده دیده می‌شود. این اتفاق در یکی از فروشگاه‌های شهر «لاس وگاس» آمریکا رخ داد.
اقدام عجیب دختر جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش!
در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده صدای این زن شنیده می‌شود که خطاب به مرد مورد علاقه اش می‌گوید: «تو ۲ سال پیش این حلقه را در دست من انداختی و حالا وقت آن است که می‌خواهی انجامش بدهی (با من ازدواج کنی) یا من آن را از انگشتم خارج کنم.»
اقدام عجیب دختر جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش!
سرانجام کارمند مرد که از این اقدام کاملا غافلگیر شده بود از دختر مورد علاقه اش خواست تا بیرون از فروشگاه به صحبت‌های خود ادامه دهند.
اقدام عجیب دختر جوان برای ازدواج با مرد مورد علاقه اش!
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین