تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۵
plusresetminus
حزب الله:پیرو دستور ویژه وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص تشدید اقدامات بازرسی، نظارت و کنترل قیمت ها در بازار، جلسه ای با حضور رئیس سازمان حمایت و رئیس اتاق اصناف ایران تشکیل و بر ضرورت همکاری های مشترک برای نظارت بر قیمت ها در سطح عرضه تاکید شد.
۰
کد مطلب : ۲۳۷۵۷۷
نظارت بر بازار تشدید می شود/ حضور جدی اصناف برای نظارت های صنفی
 به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،این جلسه با محوریت بررسی چالش ها، فرصتها و تهدیدهای مربوط به نظارت، کنترل، و مدیریت بازار و ﺷﻨﺎﺳﺎﻳﻲ ﻣﻮاﻧﻊ و ﻣﺸﻜﻼت مربوطه برگزار شد.
همچنین در این جلسه موضوعات مرتبط به سازماندهی و برنامه ریزی دقیق جهت استفاده از ظرفیت و توانمندی های بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه ها به منظور مقابله با تخلفات صنفی به خصوص احتکار و گرانفروشی در بازار مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.
کمبود نیروی انسانی به عنوان یکی از مهمترین دغدغه های موجود در حوزه نظارت بر بازار است که در این جلسه مقرر شد؛ از توان و پتانسیل نیروهای بسیجی و سایر نیروهای مردمی پس از آموزش های تخصصی، به عنوان بازرس جهت نظارت و بازرسی از بازار بهره گرفته شود.
همچنین مقرر شد، به منظور تشدید نظارت ها و رفع نواقص موجود در اسرع وقت، جلسه ای با رئیس سازمان بسیج کشور برگزار شود.
در این جلسه اتاق اصناف ایران مکلف شد، برای کمک به آرامش بازار و برنامه های ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت نظارت جدی و دقیق بر اصناف را در دستور کار خود قرار دهد و با همکاری اتحادیه های تحت پوشش اهتمام جدی بر تشدید نظارت ها، بازرسی و مدیریت بازار داشته و بازار را به سمت شرایط مورد انتظار هدایت نمایند.
منبع : وزارت صنعت معدن و تجارت
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین