تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
plusresetminus
حزب الله:سارقان پس از سرقت حلقه عروس و داماد ایتالیایی درست ۵ روز قبل از عروسی، حلقه آن‌ها را بازگرداندند.
۰
کد مطلب : ۲۳۶۷۴۸
اقدام عجیب سارق حلقه ازدواج، ۵ روز قبل از عروسی زوج جوان
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، در یک اتفاق عجیب، سارقان پس از سرقت حلقه عروس و داماد ایتالیایی از خانه آن‌ها، تنها ۵ روز مانده به عروسی، حلقه‌های دزدیده شده را به آن‌ها باز گرداندند.
درست ۵ روز قبل از عروسی زوج رامونا و والریو، در ۱۴ سپتامبر، سارقان وارد خانه عروسی شدند که در محله‌ای از شهر روم زندگی می‌کند و جعبه حاوی "دسته گل عروسی" که در تاریخ مراسم و نام همسران آینده حک شده بود را دزدیدند.
به محض بازگشت عروس رامونا به خانه خود، متوجه شد که خانه زیر و رو شده وحلقه و دسته گل عروسی او ناپدید شده است.
وی درباره حلقه و دسته گل خود گفت:"ما نمی‌دانستیم چه باید بکنیم. دسته گل عروسی ما بسیار خاص بود و نزدیک به دو ماه برای دریافت آن صبر کردیم". رامونا و والریو جزئیات ماجرای سرقت حلقه‌های ازدواج خود را تعریف کردند؛ و آن‌ها افزودند که ما تصمیم گرفتیم از طریق اینترنت و رسانه‌های اجتماعی تبلیغات خود را در انجمن‌های منطقه با داستان سرقت حلقه‌های ازدواج خود قرار دهیم، به این امید که دزدان حلقه‌ها را به ما بازگردانند. "
 پست رامونا و والریو در شبکه‌های اجتماعی گسترش یافت و عصر جمعه گذشته درست قبل از شام، آیفون آپارتمان عروس زنگ زد و شخصی به او اعلام کرد که یک بسته دارد. رامونا در ابتدا فکر می‌کرد که این یک هدیه برای عروسی‌اش است، بنابراین بیرون رفت و یک جعبه کیک در مقابلش پیدا کرد، آن را باز کرد و داخل جعبه دوتایی عروسی خود را پیدا کرد. آن‌ها پس از دریافت این بسته، دوشنبه گذشته ازدواج کردند.
حلقه ازدواج
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین