تاریخ انتشارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
plusresetminus
حزب الله:وزارت امور خارجه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی با ده‌ها کلاهک اتمی همچنان بزرگ‌ترین تهدید برای صلح و امنیت است، نوشت: ملت‌های مسئول باید از جهان عاری از تسلیحات اتمی حمایت کنند.
۰
کد مطلب : ۲۳۶۲۶۱
ملت‌های مسئول باید از جهان عاری از تسلیحات اتمی حمایت کنند
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، وزارت امور خارجه به مناسبت روز جهانی نابودی تسلیحاتی هسته‌ای در رشته توییتی، نوشت: روز جهانی برچیدن تسلیحات اتمی فرصتی برای جامعه بین‌المللی است تا بار دیگر بر تعهد خود به خلع سلاح اتمی به عنوان یک اولویت تأکید کند. ما به یک جهان صلح‌آمیز و امن که در آن هیچ کشوری تسلیحات کشتار جمعی نداشته باشد، معتقدیم.
در ادامه این مطلب آمده است: روز جهانی نابودی کامل تسلیحات اتمی فرصتی است تا بار دیگر مخالفت کامل خود با تمام انواع تسلیحات کشتار جمعی را ابراز کنیم. متأسفانه، بی‌اعتنایی رژیم ایالات متحده به معاهدات بین‌المللی و برنامه‌های این کشور برای تولید تسلیحات اتمی جدید، جهان را به رقابت تسلیحاتی تازه‌ای نزدیک کرده است.
وزارت امور خارجه با تاکید بر نقش رژیم صهیونیستی به عنوان بزرگترین تهدید منطقه، آورده است: در منطقه ما هم، رژیم اسرائیل با ده‌ها کلاهک اتمی‌اش همچنان بزرگترین تهدید برای صلح و امنیت است و با پشتیبانی ایالات متحده از تبدیل خاورمیانه به یک منطقه عاری از تسلیحات اتمی جلوگیری می‌کند. ملت‌های مسئول باید از یک جهان عاری از تسلیحات اتمی حمایت کنند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین