کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

توزیع ۹ هزار تن آسفالت در کرج طی دو هفته گذشته

پایگاه خبری کرج امروز , 25 شهريور 1399 ساعت 12:51

حزب الله:رئیس سازمان عمران و باز آفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج از صرف ۹ هزار و ۸۰۰ تن آسفالت خبر داد و گفت: این میزان آسفالت از ۱۰ شهریور تا کنون برای شهر صرف شده است.


به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،علیرضا عاقلی با اشاره به اینکه آسفالت مورد نیاز پروژه های عمرانی و لکه گیری ها از کارخانه آسفالت شهرداری کرج تامین می شود و این امر بخش زیادی از هزینه ها را کاهش داده است، عنوان کرد: صرفه جویی در زمان از دیگر مزیت هایی است که شهرداری کرج در اجرای عملیات عمرانی به دنبال آن است.  
وی با بیان اینکه شهرداری کرج طی طرحی جهادی هر شنبه یک پروژه را افتتاح می کند، افزود: در بهره برداری از تقاطع و پل ها، آسفالت مورد نیاز از سوی سازمان تامین می شود و برای زیرگذر ولیعصر نیز که شنبه افتتاح شد حدود پنج هزار و ۵۰۰ تن آسفالت صرف شده است.
این مسئول میزان آسفالت استفاده شده برای دیگر پروژه های دو هفته اخیر، از جمله پارک طبیعت، معابر اطراف ترمینال شهید کلانتری و پیست موتور سواری سپاه انتهای بلوار خوارزمی را به ترتیب ۴۱۵ تن، یک هزار و ۵۱۱ تن و یک هزار و ۷۹۶ تن اعلام کرد.
عاقلی افزود: برای آسفالت بلوار طالقانی شمالی از میدان طالقانی تا تپه  نورالشهدا نیز ۵۸۲ تن آسفالت صرف شده و سازمان در تلاش است با افزایش تولید آسفالت، میزان خدمت رسانی به شهر و شهروندان را افزایش دهد.


کد مطلب: 235365

آدرس مطلب :
https://www.hezbollahnews.com/news/235365/توزیع-۹-هزار-تن-آسفالت-کرج-طی-دو-هفته-گذشته

حزب الله نیوز
  https://www.hezbollahnews.com