تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶
plusresetminus
حزب الله:راجر استون که چندی پیش مجازات ۴۰ ماه حبسش از بابت اتهام دروغگویی به کنگره و اعمال نفوذ بر شاهدان در پرونده تحقیقات مربوط به ارتباط کمپین ترامپ و روسیه بخشیده شد، گفت این رئیس جمهوری آمریکا در صورت شکست مقابل بایدن در انتخابات نوامبر باید قدرت کامل را به دست گرفته و چهره‌های برجسته‌ای نظیر بیل و هیلاری کلینتون و مارک زاکربرگ را به زندان بیاندازد.
۰
کد مطلب : ۲۳۵۱۹۰
توصیه راجر استون به ترامپ برای اعلام حکومت نظامی در صورت شکست در انتخابات
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،راجر استون، استراتژیست باسابقه جمهوری‌خواه و معتمد ترامپ که تتوی ریچارد نیکسون را روی پشتش زده، درباره ارتباطاتش با ویکی‌لیکس در جریان اتفاقات مربوط به انتخابات سال ۲۰۱۶ از جمله در ارتباط با ایمیل‌های هک شده در حساب‌های متعلق به حزب دموکرات دروغ گفت.
در مقابل رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیقات مذکور و کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا مظنون بودند به این که ترامپ این صحبت که بحث درباره افشاگری‌ها با راجر استون را به یاد نمی‌آورد، به دروغ مطرح کرده است.
استون دست از وفاداری به ترامپ برنداشت و در ادامه به توصیه ویلیام بار، دادستان کل آمریکا حکم مجازاتش با بخشودگی همراه شد. اما او قبل از آنکه ترامپ وارد عمل شود همچنان با مجازات زندان مواجه بوده و محکومیتش پای بر جاست.
هر دو نفر روز شنبه در نوادا بودند. ترامپ مشغول برگزاری مراسمات انتخاباتی بود در حالی که راجر استون برای جذب پول برای او تلاش می‌کرد. او در مصاحبه‌ای با خبرنگار پایگاه اینفووارز توصیه‌اش به ترامپ در صورت شکست خوردن در انتخابات را مطرح کرد.
استون با استناد به ادعاهای رد شده در خصوص وقوع تقلب در انتخابات با برگزاری رای‌گیری زودهنگام، رای‌گیری غیابی و رای‌گیری با پست اظهار کرد: ترامپ باید مساله به کارگیری قانون شورش و دستگیر کردن کلینتون‌ها، هری رید، رهبر سابق اکثریت سنای آمریکا، مارک زاکربرگ موسس فیسبوک، تیم کوک مدیر اپل و "هر کسی که دست داشتنش در فعالیت‌های غیرقانونی ثابت شود" را در نظر بگیرد.
استون اظهار کرد: برگه‌های رای در نوادا باید در شب انتخابات از سوی مارشال‌های فدرال ضبط شده و از ایالت گرفته شوند. آنها کاملا فاسد هستند. اگر این پرونده قابل اثبات باشد نباید هیچ یک از آرای ایالت نوادا شمرده شود. مارشال‌های فدرال را به کمیته انتخاباتی ناحیه کلارک بفرستید آقای رئیس جمهور!
نوادا از سال ۲۰۰۴ تاکنون از جمهوریخواهان حمایت نکرده است اما به نظر می‌رسد در انتخابات امسال قرار است رقابتی تعیین‌کننده را رقم بزند. نظرسنجی‌ها حاکی از رهبری جو بایدن در آنجا بوده‌اند اما برتری او در حال کمتر شدن است.
استون در اظهارنظر درباره یک گزارش دیلی بیست درباره برنامه‌ریزی گروه‌های فعال چپگرا برای سناریوی عدم تعیین نتیجه روشن برای انتخابات و یا پیروزی بایدن و خودداری ترامپ از به رسمیت شناختن این پیروزی گفت، این وب‌سایت باید بسته شود.
او عنوان کرد: اگر قابل اثبات باشد که دیلی بیست در فعالیت‌های غیرقانونی و ایجاد اغتشاش دست دارد، کل کارمندانش را می‌توان بازداشت کرده و دفتر آنها را می‌توان تعطیل کرد. آنها می‌خواهند جنگ راه بیندازند، این جنگ است.
این یار دیرین ترامپ همچنین از ایده "تشکیل یک عملیات روز انتخابات با استفاده از ماموران اف.بی.آی، مارشال‌های فدرال و مقام‌های ایالتی جمهوری‌خواه در سراسر کشور و آماده ساختن آنها برای ثبت اعتراض قانونی به نتایج و در صورت لزوم ایستادگی فیزیکی در برابر فعالیت‌های مجرمانه" حمایت کرد.
دونالد ترامپ نیز شنبه شب به فاکس نیوز گفت، با خوشحالی هرگونه اعتراضات چپگراها را "سرکوب" می‌کند.
ترامپ گفت: اگر آنها چنین کاری کنند ما خیلی سریع آنها را سرکوب خواهیم کرد. ما حق انجام این کار را داریم و اگر که بخواهیم قدرتش را داریم. ببینید نام این شورش است. ما عوامل را می‌فرستیم و خیلی راحت هم این کار را می‌کنیم. منظورم این است که این خیلی راحت است. ترجیح می‌دهم چنین کاری نکنم زیرا دلیلی برای آن وجود ندارد اما اگر مجبور شویم این کار را خواهیم کرد و در عرض چند دقیقه آن را سرکوب خواهیم کرد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین