تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۲
plusresetminus
حزب الله:سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۱۰۱۵ نفر رسید .
۰
کد مطلب : ۲۳۵۱۳۵
کرونا تاکنون جان ۱۰۱۵ نفر را  در البرز گرفته است
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،دکتر محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۳ شهریور ۸۴ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده‌اند.
وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز  ۱۶ هزار و ۳۴۳ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۶ هزار و ۲۳۸ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.
فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۳۳ نفر شامل موارد ( قطعی، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۷۶ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.
سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۵۵۳ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۸۴ مورد در بیمارستان‌ها بستری شده اند .
فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۱۰۲بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۳۸  نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۱۰۱۵ نفر رسید .
 فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۸۸۱ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۴۴ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین