تاریخ انتشاريکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱
plusresetminus
حزب الله: یک روزنامه لبنانی به ترس و وحشت ولیعهد ابوظبی از رویارویی با رسانه ها در پی توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی اشاره کرد.
۰
کد مطلب : ۲۳۵۱۱۰
چرا ولیعهد ابوظبی از حضور در برابر رسانه‌ها وحشت دارد؟
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، روزنامه لبنانی الاخبار در گزارشی تحت عنوان «چرا بن زاید از حضور در برابر رسانه‌ها می ترسد؟» محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی تصمیم گرفته است از انظار پنهان شده و در برابر رسانه‌ها حاضر نشود.
بر اساس این گزارش، بن زاید تصمیم گرفته است در مراسم امضای توافقنامه عادی سازی روابط که قرار است روز سه شنبه در کاخ سفید برگزار شود شرکت نکند. بن زاید حتی زمانی که در سخنرانی تلویزیونی اخیر خود قرار بود خطاب به فلسطینی‌ها صحبت کند، خود مستقیماً این کار را انجام نداد و عبدالله بن زاید برادر کوچک‌تر او، عهده دار آن شد.
در برابر این فرار بن زاید از جلوی رسانه‌ها، شاهد گفتگوهای تمیم بن حمد امیر قطر، محمد بن سلمان ولیعهد عربستان و سلمان بن حمد پادشاه بحرین با رسانه‌های غربی هستیم.
بن زاید از این وحشت دارد که در برابر رسانه‌های غربی با پرسش‌های ممنوعه رو به رو شده و یا گاف دهد.
این ترس و وحشت به دیگر مسئولان اماراتی از جمله «انور قرقاش» وزیر مشاور در امور خارجه این کشور نیز منتقل شده به طوری که وی پیش از این به صورت پی در پی با رسانه‌ها صحبت می‌کرد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین