تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از رفع مشکل خروج از کشور ورزشکاران مشمول تیم‌های باشگاهی برای شرکت در مسابقات آسیایی خبر داد.
۰
کد مطلب : ۲۳۵۰۸۴
رفع مشکل خروج ورزشکاران مشمول برای شرکت درمسابقات آسیایی
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، سردار تقی مهری پیرامون مطالب مطرح شده در خصوص صدور مجوز خروج از کشور برخی از بازیکنان تیم‌های اعزامی مسابقات آسیایی، اظهار کرد: با درخواست وزارت ورزش و جوانان در خصوص مجوز خروج موقت بازیکنان مشمول تیم‌های پرسپولیس، استقلال، سپاهان و شهر خودروی مشهد برای شرکت در مسابقات گروهی جام باشگاه‌های آسیا در کشور قطر؛ این سازمان با بررسی دقیق وضعیت خدمتی آنان برابر مقررات قانون خدمت وظیفه عمومی، مجوز خروج از کشور این دسته از بازیکنان را در تاریخ ۲۰ شهریورماه سال جاری صادر کرده است.
وی گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا در راستای تدابیر و به منظور حضور قدرتمندانه تیم‌های باشگاهی کشور در مسابقات آسیایی حداکثر همکاری را با باشگاه‌های مزبور دارد.
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا به کلیه باشگاه‌هایی که دارای بازیکن مشمول هستند، توصیه کرد: در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت خدمتی و اخذ مجوزهای لازم از سازمان وظیفه عمومی اقدام کنند که در ادامه روند فعالیت ورزشی به ویژه در بازی‌های بین المللی با مشکلات خروج از کشور مواجه نشوند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین