تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹
plusresetminus
حزب الله:برادرزاده ترامپ طی مصاحبه‌ای تاکید کرد که رئیس جمهور آمریکا از لحاظ روانی شرایط پایداری ندارد و مسئول تلفات ناشی از ویروس کرونا در این کشور است.
۰
کد مطلب : ۲۳۵۰۷۳
مری ترامپ: اگر ده‌ها هزار آمریکایی هم بمیرند ترامپ باز هم به فکر منافع خود است
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، در کمتر از ۶۰ روز مانده به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، موج‌گسترده‌ افشاگری‌ها علیه ترامپ همچنان ادامه دارد و  این مسئله موجب کاهش تعداد هواداران او شده است. تازه‌ترین نظرسنجی‌ها، نشان می‌دهد که بایدن به طور میانگین با اختلاف ده درصد از دونالد ترامپ پیش است.
مری ترامپ برادرزاده رئیس جمهور کنونی آمریکا طی مصاحبه‌ای با شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی، تاکید کرد که دونالد ترامپ به لحاظ روانی بیمار است و مسئولیت تلفات ناشی از همه‌گیری ویروس کرونا در آمریکا متوجه اوست.
 در بخشی از مصاحبه مری ترامپ، مجری این شبکه به «کتاب‌ خشم» نوشته «باب وودوارد» روزنامه نگار آمریکایی پرداخت. «باب وودوارد» در  این کتاب که به تازگی منتشر شده، دست به افشاگری‌های بزرگی در مورد ترامپ زده است. او می‌گوید  رئیس جمهور آمریکا، پیش از آنکه کووید-۱۹ در آمریکا همه‌گیر شود، می‌دانست که این بیماری مرگبارتر از آنفلوآنزا است، اما می خواست این بحران را کمرنگ جلوه دهد.
مری ترامپ در  ادامه افزود: «ترامپ هر کاری احساس کند که به سودش است انجام خواهد داد، حتی اگر قرار باشد ده‌ها هزار آمریکایی بمیرند».
دونالد ترامپ پیش از اظهارات برادرزاده خود را نادرست خوانده بود و مدعی شد که خانواده مدت‌هاست که با مری ترامپ قطع رابطه کرده‌اند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین