تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳
plusresetminus
حزب الله:یک روزنامه اسرائیلی فاش کرد فلسطین با پیشنهادات اقتصادی وسوسه‌انگیز امارات و عربستان در ازای عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی مخالفت کرد.
۰
کد مطلب : ۲۳۵۰۲۱
مخالفت فلسطین با پیشنهاد رشوه امارات، عربستان و بحرین
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،روزنامه Globes رژیم صهیونیستی در گزارشی فاش کرد: در ماه‌های اخیر مذاکرات محرمانه‌ای میان امارات و عربستان، بحرین و مصر با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و محمد اشتیه، نخست‌وزیر فلسطین صورت گرفت تا رهبری فلسطین با عادی‌سازی روابط با اسرائیل موافقت کند.
این روزنامه نوشت: امارات و عربستان به لغو طرح اسرائیل برای الحاق شهرک‌های کرانه باختری و در عین حال ازسرگیری مذاکرات با اسرائیل وعده دادند. همچنین پیشنهادات مالی وسوسه‌انگیزی به فلسطین دادند.
این روزنامه در ادامه نوشت: به گفته دیپلمات‌های بین المللی مورد حمایت عربستان که در این اقدام مشارکت داشته‌اند، به رهبری فلسطین سرمایه‌گذاری‌های کلان در زیرساخت ها، ایجاد کانال‌های تجاری مستقیم، فروش نفت و گاز با قیمت بسیار پایین، ایجاد مناطق صنعتی پیشرفته، به کار گیری ده‌ها هزار مهندس فلسطینی در شرکت‌های کشورهای شورای همکاری خلیج (فارس) و پیشنهادات دیگری را ارائه کردند. اما فلسطین این پیشنهادات را رد کرد.
امارات اخیرا با نظارت آمریکا به توافق صلحی با رژیم صهیونیستی دست یافت.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین