تاریخ انتشارشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
plusresetminus
حزب الله:رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی گفت: انواع لوازم ورزش در کشور قیمت مصوب ندارند و قیمت‌ها با توجه به وضعیت عرضه و تقاضا مشخص می‌شوند.
۰
کد مطلب : ۲۳۵۰۱۵
لوازم ورزشی در بازار قیمت مصوب ندارد!
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،مرتضی حق پرست رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی با اشاره به گرانی های اخیر در بازار لوازم ورزشی اظهار کرد: انواع لوازم ورزشی در کشور قیمت مصوب ندارند و قیمت ها با توجه به وضعیت عرضه و تقاضا مشخص می شوند.

وی افزود: با شیوع ویروس کرونا در کشور بسیاری از مراکز ورزشی اقدام به تعطیلی باشگاه های خود کردند که  در نتیجه همین موضوع تقاضای مردم به لوازم ورزشی جهت فعالیت در منزل را افزایش داد.

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی بیان کرد: این افزایش تقاضا در بازار موجب شد تا با کمبود اجناس مختلف روبه رو شویم چراکه برخی از محصولات و مواد اولیه تولید، از کشورهای خارجی تامین می شوند و در آن ایام هم امکان واردات وجود نداشت.

حق پرست ادامه داد: این افزایش تقاضا و کمبود عرضه در بازار موجب شد تا قیمت ها در کوتاه مدت افزایش پیدا کند و در همین راستا بازار با آشفتگی مواجه شد.

وی تصریح کرد: در تولید وزنه های ورزشی، از چُدن استفاده می شود که نرخ این ماده اخیرا در کشور افزایش چشم گیری پیدا کرده و این موضوع نیز موجب افزایش قیمت لوازم بدنسازی به خصوص وزنه ها در بازار شده است.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم ورزشی ابراز کرد: آشفتگی در بخش عرضه و تقاضای بازار تا اوایل تابستان ادامه داشت و با رفع ممنوعیت واردات، اجناس جدید به بازار وارد شد و عرضه و تقاضا از حالت نابه سامانی خارج شد.

حق پرست مطرح کرد: صنعت و بازار لوازم ورزشی از جمله صنایعی است که با شیوع ویروس کرونا با رکود شدید مواجه شدند.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین