تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
plusresetminus
حزب الله:سخنان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان، مبنی بر تغییر سبک بازی تیمش، در بزرگترین خبرگزاری کشور چین بازتاب یافت.
۰
کد مطلب : ۲۳۴۹۸۲
بازتاب سخنان اسکوچیچ در بزرگترین خبرگزاری چین
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ،بزرگترین خبرگزاری کشور چین سخنان دراگان اسکوچیچ سر مربی تیم ملی فوتبال کشورمان را بازتاب داد و نوشت سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به دنبال آن است که سبک بازی تیم ملی این کشور را تغییر دهد.
این خبرگزاری نوشت؛ اسکوچیچ گفته است تلاش خواهد کرد با استفاده از بازیکنان تازه وارد تیم جدیدی بسازد. او گفت در حال حاضر تمرکز ما بیشتر روی تغییر سبک بازی تیم ملی فوتبال ایران است.
اسکوچیچ افزود: اگرچه من در ایران نیستم، اما سال‌های زیادی را در این کشور سپری کرده ام. مشکلات فوتبال ایران را می‌شناسم و معتقدم که این کشور بازیکنان مستعدی دارد که فوتبال در خونشان است، اما آن‌ها باید ذهنیت خود را درباره تاکتیک فوتبال تغییر دهند. من فکر می‌کنم فوتبال ایران نیاز به سرمربیانی دارد که انگیزه بازیکنان برای جنگندگی را افزایش دهند.
اسکوچیچ در ماه فوریه جانشین مارک ویلموتس بلژیکی شد، اما هنوز در هیچ مسابقه‌ای به عنوان سرمربی، تیم ملی ایران را هدایت نکرده است.
ایران روز ۸ اکتبر (۱۸ مهر) در دیداری دوستانه در تاشکند برابر ازبکستان قرار خواهد گرفت و چهار روز دیگر با تاجیکستان در تهران رو به رو خواهد شد.
تیم ملی فوتبال ایران در گروه سوم رقابت‌های انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در منطقه آسیا، پس از کشور‌های عراق و بحرین در جای سوم قرار دارد.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین