تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
plusresetminus
حزب الله:سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۹۹۵ نفر رسید .
۰
کد مطلب : ۲۳۴۹۴۸
تعداد فوتی‌های کرونا در البرز به هزار نفر نزدیک شد
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۹۵ نفر رسید .
دکتر محمد فتحی در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان البرز گفت: از دیروز تا امروز ۲۰ شهریور ۶۲ بیمار با علائم کووید ۱۹ در مراکز درمانی استان بستری شده اند.
به گزارش ایسنا، وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز ۱۶ هزار و ۹۳ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۵ هزار و ۸۶۸ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند.
فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۴۰۳ نفر شامل موارد ( قطعی، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۶۴ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.
سرپرست  دانشگاه علوم پزشکی البرز عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۴۶۷ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۶۲مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .
 فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۹۸ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن ۵۰ هستند تصریح کرد: تعداد بیماران بستری شده بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۲۲ نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته شش بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۹۵ نفر رسید .
فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۶۸۴ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۵۵ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین