تاریخ انتشارسه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
plusresetminus
حزب الله:معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان، گفت: ویروس کرونا هنوز در جامعه در حال گردش است و مخصوصا در افراد ‌جوانتر باعث ایجاد بیماری با علایم‌کمتر می شود که احتمال تشخیص دادن آن کمتر است.
۰
کد مطلب : ۲۳۲۰۸۶
کرونا زیر پوست شهر در کمین جوانان
به گزارش شبکه خبری تحیلی حزب الله ، ابرهیم قادری اظهار کرد: طی روزهای اخیر با همراهی مردم و ادامه کنترل توسط مسئولین، شاهد کاهش چشمگیر تعداد مبتلایان به بیماری کووید-۱۹ در استان کردستان بودیم.

وی افزود: این همراهی موثر مردم در استفاده از ماسک و عدم برگزاری میهمانی ها توانست جان تعداد زیادی از عزیزانمان را حفظ کند.

معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان، عنوان کرد: ویروس کرونا هنوز در جامعه در حال گردش است و مخصوصا در افراد ‌جوانتر باعث ایجاد بیماری با علایم‌کمتر می شود که احتمال تشخیص دادن آن کمتر است.

وی ادامه داد: بر همین اساس فرد خود را بیمار نمی داند و این مسئله باعث می شود گردش ویروس در جوانترها افزایش یابد و در هفته های آینده باعث ایجاد موجی دیگر از بیماری بشود.

قادری تصریح کرد: در این مرحله بسیار مهم است که همه مردم و خصوصا جوانان با استفاده از ماسک، حفظ فاصله فیزیکی، عدم شرکت در دورهمی ها و مهمانی ها، گردش ویروس را مختل کنند تا هم‌جان آنها و هم خانواده این عزیزان به خطر نیفتد.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین