تاریخ انتشاردوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۲
plusresetminus
حزب الله:رئیس قوه قضائیه گفت: امروز اراده ملت ایران و ملت‌های منطقه خروج آمریکا از منطقه است که روز ۲۲ بهمن به نمایش درخواهد آمد.
۰
کد مطلب : ۲۱۸۷۱۷
مردم در ۲۲ بهمن خشم و نفرت از آمریکا را به نمایش می‌گذارند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، آیت‎الله سید ابراهیم رئیسی، در جلسه صبح دوشنبه شورای‎ عالی قضائی با اشاره به ابراز تنفر جهانی از اقدام تروریستی آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی گفت: امروز آهنگ همه مردم با هر گویش و گرایش و نگاهی و در هر اقلیمی ابراز تنفر از آمریکاست.
رئیس دستگاه قضا تأکید کرد: مردم ما در روز ۲۲ بهمن خشم و نفرت خود از آمریکا را به نمایش خواهند گذاشت و با صدای بلند اعلام می‌کنند اگر سردار عزیز ما را گرفتید، روح و جان و حضور با برکت او در میان ماست و پرچم او همچنان برافراشته خواهد بود.
آیت‎الله رئیسی، ارزش‌های مورد تأکید سردار سلیمانی را استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی، دفاع از ارزش‌های انقلاب و حقوق مردم و نفرت و ضدیت با استکبار و جلوه‌های آن در منطقه عنوان و تصریح کرد: ملت ایران فردا همراه با خانواده‌هایشان، با حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بر این ارزش‌ها پافشاری خواهد کرد.
رئیس قوه قضائیه با بیان این‌که امروز اراده ملت ایران و ملت‌های منطقه و دولت‌های مستقل خروج آمریکا از منطقه است که فردا به نمایش درخواهد آمد، خاطرنشان کرد: اخراج آمریکا از منطقه امری مقطعی نیست که با گذشت زمان متوقف شود و انشاالله به برکت خون مطهر سردار سلیمانی تا تحقق کامل آن پیگیری خواهد شد.
آیت‎الله رئیسی، حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن را لبیک به فرمان و خواست رهبری عنوان کرد و گفت: فردا روز نمایش اراده ملت ایران و همه ملت‌هایی است که نسبت به حرکت عظیم ۲۲ بهمن احساس مسئولیت، وفاداری و پیوستگی و دلدادگی می‌کنند.
وی در بخش دیگری از سخنانش، اجرای عدالت را از اهداف مهم حضرت امام (ره) و از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: اجرای عدالت، قانون عادلانه و حاکمیت روح عدالت‎طلبی در مردان و زنان جامعه، خواست همه ملت است.
آیت‎الله رئیسی، دستگاه قضا را از جلوه‌های مهم عدالت معرفی کرد و از مسئولان قضائی خواست با احکام عادلانه و تصمیم‌گیری‌های بجا و به‎موقع و اقدامات امیدبخش در مردم، مسئولیت و مأموریت خود در تحقق این هدف مهم انقلاب اسلامی را ایفا کنند.
رئیس قوه قضائیه با بیان این‌که عدالت امری شنیدنی نیست، بلکه چشیدنی است، افزود: مردم باید احساس کنند عدالت کاملاً اجرا می‌شود و در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید هدف مهم اجرای عدالت، سرلوحه کار همه دستگاه‌های اداری به ویژه دستگاه قضائی قرار گیرد.

رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصاً در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین