تاریخ انتشاريکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
plusresetminus
حزب الله:وزیر خارجه رژیم صهیونیستی اعلام کرد: تحریم حزب‌الله لبنان توسط انگلیس به درخواست ما انجام شد.
۰
کد مطلب : ۲۱۶۹۴۱
تل‌آویو: تحریم حزب‌الله به درخواست ما انجام شد/ از لندن متشکریم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،«اسرائیل کاتز» وزیر خارجه رژیم صهیونیستی امروز شنبه از انگلیس به دلیل تحریم جنبش حزب‌الله لبنان تمجید کرد.
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی در این باره در پیامی توئیتری نوشت: از دولت انگلیس به دلیل اعمال تحریم علیه شاخه سیاسی حزب‌الله که یک سازمان تروریستی اعلام شده است، قدردانی می‌کنم. این دستاوردی بزرگ در مبارزه اسرائیل با ایران و نایبانش است. در دیداری که با دومینیک راب (وزیر خارجه انگلیس) داشتم، این درخواست را مطرح کردم و از او بابت این گام متشکرم.
این در حالیست که خزانه داری انگلیس چندی پیش با انتشار بیانیه‌ای گفت که مقاومت حزب‌الله لبنان را به عنوان یک گروه تروریستی می‌شناسد!
انگلیس در این ارتباط اعلام کرده که بعد از این با اعضا و وابستگان گروه حزب‌الله لبنان، بر اساس قوانین تأمین مالی تروریسم برخورد خواهد کرد و دارایی‌های این حزب را بلوکه می‌کند.
در حالی که تا کنون تنها شاخه نظامی گروه «حزب الله لبنان» در فهرست تروریستی لندن قرار داشته است، حال خزانه‌داری انگلیس اعلام کرده بعد از این شاخه‌های سیاسی و نظامی حزب‌الله به صورت همزمان تحت قانون «اقدام توقیف اموال تروریستی» مصوب سال ۲۰۱۰ قرار خواهند گرفت.
آمریکا هم پیش از این به کشورهای اروپایی برای قراردادن نام حزب الله لبنان در فهرست گروه تروریستی فشار وارد کرده بود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین